Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BIZHUB C252P - Zmiana języka z koreańskiego na inny w Bizhub C252P

27 Wrz 2013 13:16 2313 15
  • Poziom 25  
    Czy może ktoś wie jak zmienić język w Konica Minolta BIZHUB C252P. Aktualnie jest chyba koreański (krzaczki/dziwaczki), drukarka nie ma wyświetlacza dotykowego tylko mały dwu rzędowy wyświetlacz. POMOCY co prawda drukarka drukuje, ale widok znaków koreańskich denerwuje okropnie.
  • Specjalista - kserokopiarki
    Przez stronę www próbowałeś ?

C.
  • Poziom 25  
    Tak, ale nie mogę znaleźć zmiany języka, gdzie to jest? (zmiana języka strony www jest tylko nie o to mi chodzi)
  • Poziom 23  
    Połącz się przez zdalny ekran i zmień jak w C250.
  • Poziom 16  
    Witam
    naciśnij przycisk liczniki jeśli masz polskie naklejki albo zahler albo bediner i wpisz z klawiatury numerycznej 2, 1, 1, pojawią ci się inne języki i zmień na angielski albo polski jak jest wgrany
    jak nie to pisz
  • Poziom 25  
    Dzięki bardzo za chęci niesienia pomocy, drukarka BIZHUB c252P nie ma tradycyjnego menu, jest tylko MENU SELECT i cztery strzałki - każda w inna stronę i dodatkowo jest czerwony guzik. Ma ktoś zdalny ekran do BIZHUB c252P?
  • Poziom 16  
    Proszę daj zdjęcia panelu jak wejdziesz do menu wszystkie nazwy. Spróbujemy odszyfrować gdzie jest zmiana języka.

na początek musisz znaleść taki napis 사용자 설정
  • Poziom 25  
    Widzę że kolega zorientowany, więc jest nadzieja że się uda, jutro zrobię zdjęcia. Dziękuje za zainteresowanie.
  • Poziom 25  
    Trochę trudno było zrobić sensowne zdjęcie, ale w końcu się udało.
    zdjecie 100_4930 - komunikat gotowości przy nagrzanej drukarce, zdjęcie 100_4931 - wciśnięcie "MenuSelect" zdjęcie 100_4932 - strzałka w dół 1 raz, zdjęcie 100_4933 - strzałka w dół 2 raz, zdjęcie 100_4934 - strzałka w dół 3 raz, zdjęcie 100_4935 - strzałka w dół 4 raz, zdjęcie 100_4936 - strzałka w dół 5 raz, zdjęcie 100_4937 - strzałka w prawo

Myślę że dobrze opisałem.
  • Poziom 16  
    Ciężko cokolwiek zobaczyć. Proszę o więcej zdjęć i w lepszej jakości. Przynajmniej takiej aby zobaczyć jakie są tam znaczki. Proszę o to aby pan naciskał strzałkę w dol i wszystkie te napisy sfotografował i w tej kolejności w w której pan robił zdjęcia przesłał do mnie.
  • Poziom 25  
    Właśnie sęk w tym że nie za bardzo mogę wykonać zdjęcie w zadowalającej jakości, kto kiedyś próbował zrobić zdjęcie np zegarkowi ten wie co mam na myśli. W dodatku wstawiając zdjęcia, jak już niby wszystkie się załadują okazuje się że zdjęcia są w odwrotnej kolejności niż je wstawiałem. A może ktoś kto ma dostęp do takij drukarki zechciałby napisać mi kolejność przyciskania klawiszy np w taki sposób: poczekaj aż drukarka będzie gotowa do przyjęcia zadania drukuj / wciśnij "MenuSelect" / wcisnij strzałka w dół / wcisnij strzałka w dół / wcisnij strzałka w dół / wcisnij strzałka w prawo itd w taki sposób było by dużo łatwiej.
  • Poziom 16  
    Mam już rozwiązanie jak wyświetli się napis ze zdjęcia 100_4930 musisz nacisnąć poklei select>>strzałka w prawo>> strzałka w dół>> select>>strzałka w prawo>>strzałka w dół >> strzałka w prawo>> select i tutaj musisz szukać napisu 英語. Jeśli nie będzie takiego napisu to musisz jeszcze raz nacisnąć select. Żeby zobaczyć co tu jest napisane 英語 musisz mieć pobrane najnowsze czcionki lub posiadać windows 7 lub wyżej. Jeśli zrobisz wszystko jak napisałem powinno się udać zmienić język.

https://obrazki.elektroda.pl/3424551000_1381995749.png
    BIZHUB C252P - Zmiana języka z koreańskiego na inny w Bizhub C252P
  • Poziom 25  
    zdjęcia 100_4930 to gotowość drukarki potem poklei select>>strzałka w prawo>> strzałka w dół>> select I TU WYSKAKUJE 9 ZER, mogę tylko zmienić te zera STRZAŁKA w prawo nie działa. Może to nie z tego zdjęcia 100_4930 zaczynać?
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    Nastąpiła mała pomyłka. Sorka. Jak będzie maszyna gotowa wtedy naciskamy select> strzałka w dół> strzałka w dół> strzałka w prawo> strzałka w dół> strzałka w prawo> i albo tutaj szukamy znaku ze zdjęcia z oznaczeniem english jesli nic nie idzie zrobic to trzeba nacisnac select i w tym miejscu szukamy i jak znajdziemy naciskamy select i powinno sie zmienić. Zaczynamy od tego zdjęcia co poprzednio i teraz jak wszystko dobrze naciśniesz to pojawia się języki.
  • Poziom 25  
    Kolego BARDZO DZIĘKUJĘ super opisałeś, udało się zmienić język, jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI.