Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SKODA SUPERB I 2003r - Moduł komfortu, nie działa oświetlenie wewnętrzne.

27 Wrz 2013 20:11 15474 4
  • Poziom 15  
    Witam
    mam problem z oświetleniem wnętrza w Skodzie Superb I 2003r.
    nie działa mi nic ze światła wewnątrz, podsufitka, podświetlanie na nogi, podświetlanie pod drzwiami oraz oświetlenie pod lusterkami.
    Reszta wszystko działa jak centralny, szyby itd.
    Probowałem się ostatnio dokopać do tego modułu komfortu ale go nie mogę znaleźć, czy to jest to duże pudełko pod nogami kierowcy?
    Zrobiłem zdjęcie?
    które wiązki mam dokładnie sprawdzać?
    Coś czytałem o wiązkach z tyłu pod nogami pasażera za siedzeniem kierowcy, dysponuje ktoś jakimiś zdjęciami albo dokładnym opisem, czego szukać, gdzie mogą być te zgnite przewody?

Czy to jest ta puszka a w niej moduł komfortu?
    SKODA SUPERB I 2003r - Moduł komfortu, nie działa oświetlenie wewnętrzne. SKODA SUPERB I 2003r - Moduł komfortu, nie działa oświetlenie wewnętrzne. SKODA SUPERB I 2003r - Moduł komfortu, nie działa oświetlenie wewnętrzne. SKODA SUPERB I 2003r - Moduł komfortu, nie działa oświetlenie wewnętrzne. SKODA SUPERB I 2003r - Moduł komfortu, nie działa oświetlenie wewnętrzne.
  • Poziom 18  
    O takie rzeczy pytaj lepiej na forum skody, a co do oświetlenia winny może być mikrostyk w zamku, jest to dość powszechna awaria w samochdach grupy vw
  • Poziom 15  
    bodziot napisał:
    O takie rzeczy pytaj lepiej na forum skody, a co do oświetlenia winny może być mikrostyk w zamku, jest to dość powszechna awaria w samochdach grupy vw

Tylko że lampa się nie zapala w ogóle przełącznikiem w podsufitce :/
  • Poziom 31  
    Tak w tej puszce masz modół komfortu.Z tego co widzę na zdjęciach był problem z wilgocią.Do sprawdzenia wiązka oraz wtyczki modułu.Gnijąca elektryka to powszechny problem tego modelu.
  • Poziom 15  
    Przewody rozpadły się w drobny mak, po zlutowaniu wszystko działa.