Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gigaset N510 IP - Jak pozbyć się starych słuchawek

28 Wrz 2013 00:38 1044 2
  • Poziom 24  
    Mam taką stację do której były kiedyś zalogowane słuchawki. Stare padły i zostały zutylizowane. Teraz jednak okazuje się że nie można zalogować nowych. Mam nowe słuchawki gigaseta C530 ale każda próba rejestracji daje taki efekt że zawsze loguje się tylko słuchawka nr 6 . Logowanie drugiej wylogowuje pierwszą. On cały czas pamięta te wcześniej zalogowane i nie pozwala ich usunąć. Wybranie opcji przywracania ustawień fabrycznych kasuje owszem linie VoIP i wszystko inne ale nie gubi słuchawek. Czy ktoś zna sposób aby taką stację przywrócić do faktycznie fabrycznych ustawień z wyrejestrowanymi wszystkimi słuchawkami? Albo jak wymusić rejestrowanie konkretnej słuchawki a nie tylko ostatniej?
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Menu->Ustawienia->Rejestracja->Wyrejestruj słuchawkę

Lub przywrócić ustawienia fabryczne, włączając bazę do prądu z wciśniętym guzikiem przez co najmniej 10 sekund. Aby nie stracić ustawień kont VoIP, można zrobić wcześniej kopię ustawień przez stronkę WWW urządzenia.
  • Poziom 24  
    Co prawda znalazłem wcześniej metodą doświadczalną bo w instrukcji jest albo zakamuflowane albo wcale nie ma. Nie mniej dziękuję za pomoc. i zamykam wątek