Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TV box/smart android TV czy warto kupić do weeb tv?

niewiem1979 28 Sep 2013 15:25 13086 5
    niewiem1979
    Level 20  
    Witam.Posiadam TV lcd Samsunga.Z róznych wzgledów brak podłączonej anteny (nie chce wiercic w scianie).Na znanym portalu aukcyjnym są jakieś smartboxy na androida które podlancza sie do tv.Chciałbym sie dowiedzieć czy łatwo można za pomocą takiego urzadzenia odtworzyć na TV np: WEEB TV.Do czego jeszcze można wykorzystać tego smartboxa? No i ogólnie czy warto to kupić,jesli tak to prosze o polecenie jakiegos konkretnego modelu.Oczywiście w domu sieć wifi.
    niewiem1979
    Level 20  
    Może coś tańszego?powiedzmy do 250 zł?
    flatron316
    Level 13  
    No właśnie doradzcie Koledzy czy jak chce sobie pooglądać TV z netu czy jakies tam strony przejrzeć to starczy taki Box TV z tych najtanszych za 100 PLN czy musze jakis z 4 rdzeniowym prockiem kupić zeby TV sie nie cieła?
    Nie bede grał w gry itp.Sygnał DVBT mi znikł a neta mam -chce tylko od czasu do czasu jakieś wiadomości przejrzec czy film.
    Przerabiał ktoś może ten temat ?
    knd
    Level 2  
    koledzy a propos tego tematu kolega podrzucił mi takie rozwiązanie (mam starszy dobry LCD i szkoda mi go wywalać a nie mam smarta)

http://www.notebookcenter.pl/product/211399/A...droid_4_2_TV_Dongle_U4C_Quad_Core_1_6GHz.html

Właśnie zakupił sobie ten temat plus stacja dokująca

http://www.notebookcenter.pl/product/189606/A...oria/Akcesoria_USB/Stacja_dokujaca_U2C_D.html

po to by kamerkę mieć z przodu niż za TV

Chciałem mieć rozwiązanie nie tylko do przeglądania netu ale do gierek itp, do tego jeszcze jakaś klawiatura z myszką. Jak myślicie warto ?

On co prawda dzisiaj będzie to podłączał więc będę miał dokładne info jak to śmiga - ale może ktoś z was ma jeszcze jakieś inne przetestowane rozwiązanie ?
    Lightjay
    Level 12  
    Pytanie mam na co zwracać uwagę, który polecacie. w ciągu roku się wiele zmieniło.
    Moje wymogi to podłączenie WIFI,
    dobrze żeby działał TVN PLAYER i youtube.
    Fajnie jakby można było przesyłać filmy po wifi z komputera czy czy ewentualnie odtwarzał z karty pamięci lub dysku zew.
    TV mój ma usb ale nieaktywne wiec zostaje zasilanie 230V i przesył po HDMI.
    Cena nie koniecznie budżetowa widziałem z pamięcią ram nawet 2GB, ważne żeby nie cięło i nie było pikselozy.

Z góry dzięki za pomoc