Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kod do odblokowania telefonu alcatel one touch 991

29 Wrz 2013 15:00 21201 10
  • Poziom 6  
    Dzień dobry, zablokowałam córce telefon alcatel one touch 991 poprzez złe rysowanie kodu. Jak to teraz odblokować bo jest straszny lament w domu. Proszę pomóżcie jak to zrobić.
  • Poziom 30  
    Temat poruszany wielokrotnie, kwestia czy chcesz by dane, które są w telefonie pozostały? P.S. Spację robimy po kropce, anie przed kropką. ;)
  • Poziom 6  
    Jakie dane ? chodzi tu np. o zdjęcia , muzykę , spis telefonów ?

Dodano po 1 [godziny] 56 [minuty]:

Pytałam córkę o dane i chciałaby by zostały w telefonie , czy da się tak odblokować ?
  • Admin grupy GSM
    Więc kolega teraz Ci wytłumaczy jak odzyskać te dane :D

Ja twierdzę, że jedynym rozwiązaniem jest zrobienie hard resetu z utratą tych danych, innej opcji nie ma.
    Poszukaj sobie jak zrobić hard reset i go zrób bo w inny sposób nie pozbędziesz się tego kodu.
  • Poziom 30  
    Miałem na myśli podanie danych do konta Gmail, o ile dane pakietowe, bądź łącze wifi są aktywne. Jeżeli nie pamiętamy danych konta Gmail - hard reset i utrata danych.
  • Poziom 33  
    Miałem podobny problem - tez mi zablokowali bawiąc się, i nie mogłem odblokować, bo przed zablokowaniem wyłączyłem dane pakietowe i wifi.. Jedynie hardreset został.
  • Poziom 6  
    no właśnie córka nie pamięta gmaila ani hasła i tu jest problem , czyli zostaje mi zrobić ten hardreset , poszukam w internecie jak to trzeba zrobić , znając życie nie będę umiała tego zrobić bo nie znam sie na tym ale bardzo wam dziekuję za pomoc
  • Admin grupy GSM
    Więc proponuje udanie się do serwisu.
  • Poziom 6  
    Już zaniosłam telefon do komisu , zrobią mi to bez problemu , dziękuję bardzo wam za pomoc , myślałam , że uda mi się samej zrobić , ale jednak nie dałam rady . Pozdrawiam wszystkich
  • Poziom 27  
    Szkoda że się pośpieszyłaś tu rozwiązanie dla potomnych Wyłącz słuchawkę, naciśnij klawisz zwiększania głośności i przycisk zasilania jednocześnie przez kilka sekund, aż pojawi się resetowania interfejsu, a następnie naciśnij przycisk "Home" przycisk -> Wybierz "wymazania danych / Reset fabryczny" za pomocą klawisza głośności - -> Naciśnij przycisk "menu" w celu potwierdzenia -> Wybierz "Yes-usunąć wszystkie dane użytkownika" -> przycisk "menu" w celu potwierdzenia ponownie -> Proszę wybrać opcję "Uruchom ponownie teraz" i nacisnąć przycisk "Menu", aby potwierdzić ponowne uruchomienie telefonu.
  • Poziom 6  
    Witaj , dopiero ty mi napisałeś krok po kroku jak to zrobić , byłam na stronie androida i tam było napisane właśnie o tych przyciskach i tak zrobiłam , ale , że niestety nie znam angielskiego nie wiedzialam co mam robić dalej , faktycznie wyskoczyły mi na ekranie telefonu rózne opcje po angielsku , odpuściłam sobie bo nie rozumiałam nic a nic co pisze po angielsku . Odebrałam już telefon z komisu naprawiony , ale dziękuję za pomoc . Zapisze sobie twoją wiadomość na nie daj boże następny raz .