Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Mini 2 - problem z wifi

29 Wrz 2013 19:26 2619 4
  • Poziom 2  
    Witajcie!

Mam problem. Mam internet w UPC i do tej pory mój telefon bezproblemowo się łączył z wifi. Dzisiaj zmieniłam nazwę sieci bezprzewodowej, chciałam się na nią zalogować przez telefon - hasło pasuje, łączy się, "trwa uwierzytelnianie" i sieć się rozłącza. Nie zmieniałam nic w ustawieniach routera. Jestem lewa jeśli chodzi o sprawy techniki, więc jeśli ktoś mógłby mi wytłumaczyć (jak dziecku z pierwszej klasy), co mogę z tym zrobić?

Z góry dzięki. :)

Dodano po 45 [minuty]:

Aha. I podobna sprawa na ipodzie - wcześniej wifi śmigało bez problemu, teraz nie może się połączyć..
  • Poziom 33  
    Hej
    Jeśli nie zmieniałaś w ustawieniach rutera jak piszesz, to jak zmieniłaś nazwę sieci ?
    Rozkaż telefonowi zapomnieć sieć, następnie znajdź ją od nowa i wklep hasło.
    Powodzenia
  • Poziom 2  
    No tak, ale zmieniałam tylko nazwę sieci., nic więcej. To co napisałeś oczywiście zrobiłam, ale to nic nie daje.
  • Poziom 33  
    Możesz na próbę zmienić hasło na stare, i wtedy spróbować się połączyć. Jeżeli na starej nazwie się połączy to zobaczymy co dalej robić.
  • Poziom 2  
    Okej, wszystko działa, pomogła najprostsza rzecz na świecie - reset routera.