Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fiat Bravo 1.6 16v 97r Na prawie zimnym silniku odpala na 3 cylindry

30 Sep 2013 18:46 1920 5
  • Level 8  
    Witam mam problem związany z odpalaniem na ''prawie zimnym''silniku ponieważ gdy auto przejedzie z min 10 km i odstawie je na jakąś godzinkę po ponownym odpaleniu pali na 3 cylindry,świecą się kontrolki od wtrysków i ciężko nim ruszyć (chodzi jak maluch )prosił bym o jakąś podpowiedz auto zachowuje się tak na benzynie jak i na gazie .
    Jeździłem po mechanikach ale dopóki mu nie odwali to komputer nie pokaże błędów a próbowałem już czekać i nie udawało mi się tego błędu wywołać .

Nie mam kompletnie pojęcia o takich tematach także z góry przepraszam za kręcenie i gdybym coś źle napisał proszę mnie poprawić a na pewno jakoś się dogadamy i postaram sie bardziej rozwinąć temat .
  • Level 39  
    A na całkowicie zimnym odpala normalnie?
    ma gaz?
    Płynu w chłodnicy ubywa?
    Jesteś pewien że odpala na 3 cylindry czy się fafluni po prostu?
    Podłącz pod komputer - błędy nawet jak ich nie ma a wystąpiły wcześniej to powinny być zapisane w ECU.
  • User removed account  
  • Level 8  
    Nie ubywa nic...
    fafluni ma znaczyć co :P
    jak źle odpali to obroty są na 5tys nie wiecej czyli ledwo chodzi
    na zimnym odpala bez problemu
    ostatnio bylo auto w naprawie bo poszedl czujnik położenia walu korbowego moze mechaniki cos ruszyli :(jutro pojade na komputer i zobacze bo sie boję juz tak jezdzic wkoncu całkiem padnie i dopiero będą problemy
  • Level 39  
    Hehe - jak całkiem padnie to będzie wiadomo czego szukać. Poczekamy do jutra.