Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kabel Subwoofer - komputer -

zack92 30 Wrz 2013 19:04 2016 5
  • #1 30 Wrz 2013 19:04
    zack92
    Poziom 7  

Witam, moj problem polega na tym ze, zlamaly mi sie styki z kabla wchodzacego do subwoofera, laczacego woofer z komputerem (zestaw 5.1), probowalem znalesc go na necie, ale nie dalem rady nie znajac dokladnie jego nazwy, kabel posiada 3 standardowe 'jacki' z jednej strony w kolorach czarny, zoltawy i zielony a z drugiej strony pogrubiona czarna koncowka z takimi charakterystycznymi drucikami w srodku, wchodzaca do subwoofera, mam nadzieje, ze ktos bedzie wiedzial o co chodzi i doradzi gdzie taki kabel dostac lub zamowic w internecie,

dzieki z gory, pozdrawiam. :D

0 5
  • #2 30 Wrz 2013 22:03
    MrMajst3r
    Poziom 22  

Zdjęcia, które zamieściłeś nie są zbyt wyraźne, ale wydaje mi się, że to wtyczka typu DIN.

Kabelek kupisz na Allegro lub w sklepie elektronicznym, ewentualnie kup sam wtyk i przelutuj.

1
  • #3 30 Wrz 2013 22:23
    pitrala1
    Poziom 33  

To nie jest din, tylko wtyczka creativowska, mają taki specyficzny rodzaj wtyczki, która łączy regulację głośności, sygnał do głośnika, sygnał od kompa i Bóg wie co jeszcze.

0
  • #4 01 Paź 2013 12:54
    zack92
    Poziom 7  

Ciezko z lutowaniem, a na kablu tez nie ma zadnej regulacji glosnosci etc, to standardowy kabel z glosnikow raczej przecietnych, bo z zestawu 5.1 tracera, glos potrzebny, a raczej ich nie wyrzuce bo juz i tak mam wydatek kilkaset zlotych na GF 650Ti :(

PS. Bylem przed chwila w 2 sklepach ktore po czesci sie zajmuja komputerami, ale tez powiedzieli, ze ciezko z czyms takim ..

Dodano po 1 [godziny] 24 [minuty]:

Cos takiego tylko ze z jackami z drugiej strony hmm

0
  • #6 03 Paź 2013 11:02
    zack92
    Poziom 7  

Dzieki wielkie, skontaktowalem sie, ale powiedzieli, ze nie maja go i nie ma mozliwosci zamowienia :(

Dodano po 3 [minuty]:

Ktos moze zaproponowac jeszcze jakies zrodlo ? Strasznie ciezko mi go znalesc gdziekolwiek

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo