Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blu-Ray LG z Wi-Fi czy odtwarza TVN Player i TVP.Vod.pl?

30 Wrz 2013 20:46 3210 4
  • Poziom 13  
    Witam,
    pytanie jak w temacie, pytam ponieważ TV LG nie mają aplikacji do odtwarzania tych platform tv internetowej, dlatego chciałbym dokupić do TV LG odtwarzacz Blu-Ray LG aby mieć do nich dostęp.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 13  
    Niestety nie doczytałeś do końca razem z komentarzami. LG obiecywało ale nawet rok po ukazaniu się artykułu TVN Player nie ma w ofercie LG. Trudno, trzeba będzie kupić Samsunga.
  • Poziom 25  
    A rzeczywiście, zwlekają niestety z tym upgreadem. Mam nadzieję że do końca roku to nadrobią, bo obiecali że zrobią. Upatrzyłeś coś?
  • Poziom 13  
    Teoretycznie upatrzyłem, waham się po między LG a Samsungiem. Jeśli LG dodałoby TVN Player i TVP.Vod.pl to pewnie zdecydowałbym się na LG ze względu na matrycę IPS, i troszkę niższą cenę od Samsunga ( ok. 100-200 zł mniej za podobne wyposażenie ).
    Na dzień dzisiejszy opcję mam takie:

1. Wstrzymać się z zakupem i poczekać aż LG doda w końcu obsługę TVN Player i TVP.Vod.pl ( co nie wiadomo ile jeszcze potrwa bo już obiecują od ponad roku)

2. Kupić zestaw TV+ Blu-Ray od Samsunga i zapomnieć o LG.