Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peiying urz0450 - transmiter fm mp3

30 Wrz 2013 22:04 2841 2
  • Poziom 10  
    Witam kupiłem nie dawno transmiter Peiying urz0450 działał gdzieś 4dni i wyskoczył jakiś bład dysku bo on ma wbudowane 4gb pamieci podłączyłem pod kompa usoneł wszystko z dysku i wgrałem od nowa i działał 1 dzień i teraz stoi na klepsydrze był właczony cała noc i cały dzień i dalej tak samo ,gdy podłanczam pod kompa to wogóle go nie widzi miał problem ktoś z czymś takim bo w google nic o tym nie ma z góry dziękuje
  • Poziom 10  
    Może pomożecie mi z tym bo ostatnio zobaczyłem że gdy podłącze ten transmiter komputer widzi go jako nieznane urządzenie ,jak wezmę aktalizuj sterownik (mam windows 7) wyskakuje kod28 w internecie nie mogę znależć sterowników do tego,wcześnie łączył się bez niczego. Pytanie czy jest możliwość uruchomienia tego żebym komputer go wykrył i usuną pliki z niego?
  • Poziom 10  
    kolego nie zrobiłem go tak jak było tak jest dalej,widzę że nie tylko mi się to stało .Według mnie ten transmiter to wielkie g.... . Nigdy więcej nic z firmy Peiying nie kupie ,kupiłem zwykły transmiter za 15zł i mam go 3 lata i dalej działa a ten podziałał 4 dni