Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ford 6000 jakpodlaczyc wzmacniacz

16 Mar 2005 07:33 2489 2
  • Poziom 22  
    witam mam takie radyjko i mam pytanie czy jest w nim wyjscie liniowe rca czy ewentualnie trzeba je wyciagac i czy ma to sens chodzi mi o podlaczenie zewnetrznego wzmacniacza
  • Spec od car audio
    Wyjścia liniowego brak. Problem jest jeden - to radio wyłącza FADER jak nie ma obciążenia wszystkimi głośnikami.
  • Poziom 12  
    Czyli co można w takiej sytuacji zrobić ?

Może tak:

Wariant 1:

Używamy wzmacniacz z wejściem high input i wyjściem na L + R kanał na tylne drzwi oraz na suba. Co w efekcie powinno dać obciążenie na wyjściu radia (czyli FADER nie powinien się wyłączyć) i dodatkowo sygnał na tył jest wzmocniony i jeszcze jest możliwość podłączenia suba.

Wariant 2:

Używamy adaptera, którego podłączamy równolegle do głośników w drzwiach tylnich (spada impedancja obciążenia :( nie wiem czy radio to wytrzyma) i ten sygnał kierujemy albo do monobloka na suba albo od razu na suba.

Wariant 3:

Zmieniamy radio na takie co ma wyjście RCA.

PS. Ale odświeżyłem temat :), ale akurat sam walczę z chęcią podłączenia suba do radia Ford ICE 6000CD model 2006 z Forda Fusion. Dodatkowo szukam możliwości podłączenia do gniazda AUX sygnału lecz nie wiem gdzie szukać złącza i które piny na nim są odpowiedzialne za podłączenie sygnału zewnętrznego na gniazdo o nazwie AUX. Może ktoś pomoże ?

Pozdrawiam