Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AEG-ELECTROLUX EA 100 Crema - Ekspres do kawy nie działa poprawnie - wyciek wody

02 Paź 2013 12:33 3309 2
  • Poziom 8  
    Witam. Posiadam w/w ekspres do kawy który zakupiłem w 2004 roku i wtedy też go używałem przez pewien czas ale b. krótko. Dziś go odkopałem i chciałem odpalić ale woda zaczęła mi cieknąć od spodu zamiast przez normalne ujście nad filiżanką. Miejsce wycieku zaznaczyłem na zdjęciu.

AEG-ELECTROLUX EA 100 Crema - Ekspres do kawy nie działa poprawnie - wyciek wody

nie wiem kompletnie co robić. Może mi ktoś pomóc? próbować samemu naprawić czy oddać do serwisu? ile mogą chcieć za naprawę? bo może się ostatecznie okazać że bardziej będzie się opłacało kupić nowy[/img]
  • Poziom 14  
    Lepiej zadzwonić lub przejść się do najbliższego serwisu i spytać się jaka była by cena naprawy .Później dopiero podejmować decyzje możne sie okazać ze jest to jakaś błahostka.
    Prawdopodobnie uszczelka peł-kła albo zbutwiała od nieuchronnie przemijającego czasu .

• Specjalista AGD
    Diagnoza bez rozbiórki ekspresu jest niemożliwa..
    Najpierw trzeba rozkręcić i zobaczyć.. Jak kolega wyzej wspomniał , może byc to głupia uszczelka którą sam możesz bez problemu wymienić..
    To samo powiedzą Ci w serwisie zanim nie sprawdzą..