Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Programowanie kanałów TV Philips 14pt1542/20, pilot uniwersalny Vivanco.

02 Paź 2013 14:21 5352 4
 • Poziom 2  
  Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem tu nowy, jest to mój pierwszy post w tym forum. Mianowicie dostałem jak w tytule za darmo taki o to telewizorek, jednak nie ma do niego pilota. Telewizor na obudowie posiada 3 przyciski menu i +/- którymi nie potrafię ustawić wyszukiwania kanałów. Mieszkam na stale w Niemczech, kupiłem w sklepie uniwersalny pilot Vivanco UR 89, jednak po zaprogramowaniu pilotem można przełączać kanały, włączyć telegazetę, menu uruchamia to samo menu co przycisk na obudowie (regulacja kolorów, jasność itd.) ale nie potrafię uruchomić wspomnianego wyszukiwania także tym pilotem. Proszę o pomoc jak to uczynić. Z góry dziękuje za informację. Pozdrawiam.
 • Poziom 42  
  Na 100% przyciskami przy TV da się ustawić programy choć to nie jest może najbardziej poręczne.

  Naciskasz menu to masz tam pewnie głoś, kontrast itp.
  Może napisz co konkretnie albo porób zdjęcia.
 • Specjalista AGD
  Ten tv to Philips z chassis l6.1 a tam w menu strojenia wchodzi się poprzez przyciśnięcie 2 klawiszy na raz a to trochę specyficzny rozkaz i albo pilot uniwersalny go nie ma albo trzeba znaleźć inny kod pasujący do tego tv.
 • Poziom 36  
  Po co te zdjęcia?. w oryginalnym pilocie trzeba przycisnąć 2 klawisze na raz aby wejść w menu strojenia, ty nie mając oryginalnego pilota w swoim pilocie musisz poszukać ten kod albo kupić oryginalny pilot pasuje do tego tv rc8205. Jak znajdziesz zdjęcie pilota rc8205 to są to 2 klawisze na samym dole. Swoją drogą w Niemczech nadają coś jeszcze w analogu ?? że potrzebujesz strojenia?