Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tv Samsung UE40ES6100 - Facebook

seba1612 02 Paź 2013 17:37 1629 0
  • #1 02 Paź 2013 17:37
    seba1612
    Poziom 6  

Witajcie forumowicze

Otóż zakupiłem telewizor samsung EU40ES6100 i mam taki problem, mianowicie;
    Jest tam taki bajer jak samsung apss i w nim można wybrać aplikacje " web browser" co umożliwia korzystanie z internetu, włączam sobie facebooka i chcę popisać z kimś i tu zaczyna się problem, gdy próbuje coś napisać włącza się klawiatura ekranowa i cały obraz przesuwa mi się na lewo i nie widzę co piszę, próbuje zmniejszyć obraz ale to nic nie daję. Druga sprawa jest taka że gdy napisze już coś to nie mogę wysłać tej wiadomości po kliknięciu enter na klawiaturze następuje brak reakcji, wyłącza się klawiatura i widzę co napisałem ten tekst ale nie chcę go wysłać gdy ponownie wciskam enter to wyskakuje mi ta cholerna klawiatura i mogę jak gdyby edytować tekst. Chciał bym dodać że posiadam osobną klawiaturę którą się podłącza pod USB w tv.
    Można pobrać w tych aplikacjach osobną aplikacje "facebooka" zupełnie wyglądem ona się różni od tej normalnej w komputerze ale tam nawet nie wiem gdzie można wysyłać wiadomości.
    I moją prośba jest taka czy moglibyście coś poradzić jak tego czynu dokonać, bo strasznie mnie to denerwuje już. Dziękuje i pozdrawiam.

Jeśli napisałem to w złym dziale to przepraszam bo nie mogłem znaleźć odpowiedniego albo przypadkiem nie zauważyłem go.

1 0