Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DGSA Q4 Program - Wiarygodność diagnostyczna

02 Paź 2013 23:26 4146 4
  • Poziom 2  
    Witam ! Czy Ktoś z Szanownych Użytkowników Forum zetknął się z urządzeniem
    wykorzystującym zjawisko rezonansu magnetycznego do diagnozowania zdrowia,
    urządzeniem o nazwie DGSA Q4 Program ??? Ostatnio w Wa-wie reklamuje się badania stanu zdrowia potencjalnych pacjentów, tym urządzeniem.Czy Ktoś z Państwa mógłby wyrazić opinię na temat tego urządzenia, albo miał doświadczenie diagnostyczne z nim związane ? Pozdrawiam !
  • Pomocny post
    Moderator Sprzęt Medyczny
    To powinno wszystko wyjaśnić. Przeczytaj do końca to ogłoszenie i jak znajdziesz choć jedno słowo związane ze środowiskiem lekarskim będziesz wielki. A kwota 60 tyś za urządzenie ale się uśmiałem. Tyle to pojedyncze części mogą kosztować a nie rezonans magnetyczny.

"Współpraca

Organizujemy frekwencję na prezentacjach handlowych z wykorzystaniem naszych DGSA-Q4PROGRAM.

To my;

-zrobimy kolportaż ulotki zapraszającej na Państwa prezentację oraz bezpłatne badanie.

-przeprowadzimy te badania,

-zrobimy natychmiastowe wydruki badań,

-opcjonalnie wynajmiemy ciekawe lokale pod prezentacje.

-opcjonalnie ułatwimy zakup dobrze sprzedawalnych ziół peruwiańskich i innych atrakcyjnych artykułów do dalszej odsprzedaży.

HIT!-dostarczymy listę imienną uczestników spotkania na dzień przed prezentacją!

Nie ma zamówionej minimalnej ilości osób?-nie płacisz za żadną!

Nie martwcie się Państwo o;

-prezenty (czy się spodobają)

-telemarketing (czy to już 100 zaproszenie tej samej osoby)

-hotele,samochody i diety dla kolporterów i ankieterów.

-czy ulotki zostały uczciwie rozniesione.

-czy uczestnicy będą zadowoleni (będą!)

to wszystko bierzemy na siebie.

Życzymy solidnych sprzedaży!!!

Pobieramy wynagrodzenie wyłącznie za obecne na sali osoby.Odwiedzają nas nierzadko osoby,które jeszcze nigdy nie uczestniczyły w prezentacjach.Opisy badań przygotujemy pod Państwa artykuły!

Minimalna ilość zaproszonych osób od 25- bez maksimum.

Oferujemy próbny,bezpłatny dzień prezentacji.

Zapraszamy!

Prowadzimy nabór;

Po pierwsze,

Zapraszamy do współpracy osoby ,które chciałyby profesjonalnie reprezentować naszą firmę prowadząc badania podczas spotkań handlowych.Oferujemy stałe wynagrodzenie oraz wysokie prowizje i premie.

Praca na terenie całego kraju.

Po drugie,

Zapraszamy osoby zawiązane z różnymi systemami MLM,zwłaszcza w branży suplementów diety.

Nasz DGSA-Q4PROGRAM niezmiernie ułatwia dotarcie do potencjalnych klientów i kontakt z nimi.

Rozwiązanie podobne wybrało już kilka firm MLM, wykorzystując do tego podobne jak nasze urządzenia.

Stosują je jednak w ograniczonym zakresie, z powodu wysokich (20.000-60.000) cen takich urządzeń. Często wypożyczają je na krótki czas-jako nagrodę- swoim najlepszym agentom.

Dzięki niskiej cenie DGSA-Q4PROGRAM bardzo wielu handlowców z MLM może samodzielnie skorzystać z tej możliwości.

Po trzecie,

Można również zostać naszym konsultantem i skorzystać ze specjalnych preferencji firmowych!

Sprzedajemy doskonałe i niedrogie zioła andyjskie,karty jonizujące, kosmoteutyki(C)- autorskie artykuły łatwo sprzedawalne i poszukiwane.

Można być zaangażowanym w różne MLM- nie mamy nic przeciwko temu.

My nie dajemy ,,genialnych,, planów marketingowych ani obietnic.

Procedura;

Po przesłaniu C.V skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zostaną one zaproszone na szkolenie. Koszt szkolenia oraz Państwa przyjazd do firmy pokrywa DGSA Polska.

Szkolenie trwa około 40, a dla osób bez doświadczenia około 60 godzin.

Zapraszamy osoby o wysokiej kulturze osobistej,minimum średnim wykształceniu ,powyżej 25 roku życia.

DGSA Polska to szansa dla każdego!"
  • Pomocny post
    Admin Sprzętu Medycznego
    A ja proponuję poświęcić trochę czasu na wysłuchanie wykładu szkolenia. Przemyśleć temat wyciągnąć wnioski samemu, ewentualnie wtedy zadać tu konkretne pytanie.
    myślę, że po wysłuchaniu takiego wykładu można samemu dość do wniosku, że to są totalne bzdury służące profesjonalnemu naciąganiu ludzi.
  • Poziom 2  
    Witam Szanownych Przedmówców !

Dziękuję bardzo za wsparcie mnie cennymi informacjami i spostrzeżeniami.
    Teraz rozumiem ... czemu na prawdę służy owo urządzenie.

Z tego co zdążyłem już i ja rozeznać jest to ... inne urządzenie, niż te "komorowe", które służą do PROFESJONALNEGO badania pacjentów.

Z treści informacji dot. dystrybucji suplementów wynika, że to na prawdę
    duża przebiegłość w przyciąganiu klientów, poprzez zastosowanie
    sprytnego wabika, który ludzie będą mylić z profesjonalnym badaniem klinicznym.

Przeciętne ceny badań MR w klinikach , to 300-600 pln za
    jedno badanie, a tu trafiła do mnie ulotka reklamowa z ceną 120 pln za cały zestaw "badań" organizmu.

Raczej nie zainwestuję w to "okazyjne" "badanie" i nie będę tracił czasu na "szkolenia" w takich okolicznościach.

Pozdrawiam Panów i jeszcze raz dziękuję za pomoc !
  • Pomocny post
    Admin Sprzętu Medycznego
    Nie chciałem Kolegi zniechęcać wcześniej, żeby nie wyszło na zniechęcanie i krytykowanie nowych metod leczenia i diagnostyki. Ze względu na to, że sprzętem medycznym zajmuję się już sporo czasu. parę lat temu moi znajomi nastawieni na chęć szybkiego zarobku dużych pieniędzy poprosili mnie o wyrażenie mojej zdania na temat podobnego urządzenia które było prezentowane wyłącznie dla niewielkiej grupy wybrańców. Spotkanie było połączone z krótkim opisem urządzenia i specyficzną metodą leczenia (czytaj leczenia z nadmiaru pieniędzy naiwnych ludzi).
    Koszt leczenia 200 PLN za jedną sesję. Poprawa zdrowia miała być widoczna po minimum czterech sesjach w przeciągu miesiąca. Całkowite wyleczenie ( z oszczędności :D ) miało nastąpić po dwunastu miesiącach przy czterech sesjach na miesiąc. Podobna sytuacja jest z reklamowanymi tabletkami na odchudzanie.
    Wracając to tematu, oczywiście udałem się na to spotkanie szkoleniowe z czystej ciekawości. Drugim aspektem było to, że nie chciałem swoim znajomym robić przykrości z moim sceptycznym podejściem do tego typu wynalazków dla naiwnych.
    W trakcie wykładów tematycznych związanych z budową urządzenia zbulwersowany bzdurnymi wypowiedziami ludzi którzy nie mieli nawet pojęcia o budowie tego cuda (wykute na pamięć regułki z przekręconym nazewnictwem elementów składowych). Doczekałem się hasła czy ktoś ma jakieś pytania. Oczywiście zacząłem zadawać pytania, które najwidoczniej stały się zbyt niewygodne, gdyż jedna z osób prowadzących zapytała mnie czy przypadkiem nie jestem lekarzem czy kimś z personelu medycznego. Okazał się, że takie osoby nie mogą uczestniczyć w tych szkoleniach (nie wiadomo dla czego skoro to takie wspaniałe urządzenia). Oczywiście zgodnie z prawdą powiedziałem, że nie. Z wykształcenia jestem elektronikiem. W tedy dowiedziałem się, że elektronicy to też grupa ludzi persona non grata na szkoleniu. Po czym padło pytanie z grona osób szkolonych, czym się zajmuję, że tak dociekliwe zadaję pytania. Odparłem zgodnie z prawdą - serwisem sprzętu medycznego. Wywołało to duży popłoch w śród (organizatorów) spotkania. Dowiedziałem się, że nie mam pojęcia o sprzęcie leczącym ludzi, przyszedłem na zlecenie konkurencji siać zamęt w śród słuchaczy głupimi pytaniami itp.
    Podobna sytuacja jest też z gabinetami medycyny dalekiego wschodu, gdzie bardzo często korzysta się z elektronicznego miernika poziomu życia w ciele człowieka. To dopiero jest jazda. Koszt badania (raczej pomiaru) to 50 PLN. ten przyrząd to nic innego jak wskazówkowy megaomomierz z wklejona trójbarwną skalą (zielone pole to wartość do 1 [MΩ], pomarańczowe wartości pomiędzy 1 [MΩ], a 1,5 [MΩ], czerwone powyżej 1,5 [MΩ] do ∞. Pomiar poziomu życia wykonywany jest pomiędzy różnymi punktami na ciele człowieka. Czym sądy są bardziej oddalone od siebie tym mniej życia w człowieku :D