Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piła Hecht 950 - Gażnik Walbro WT

03 Paź 2013 09:01 5166 9
  • Poziom 23  
    Witam. Posiadam piłę spalinową Hecht 950. Piła ta posiada gaźnik Walbro Wt. Symbol na gaźniku to:WT846A 223. Piła Hecht 950 - Gażnik Walbro WT Piła Hecht 950 - Gażnik Walbro WT Wyjścia gaźnika są takie: Piła Hecht 950 - Gażnik Walbro WT Po wejściu na stronę producenta w specyfikacji gaźnik o takim symbolu nie istnieje. Pytanie dotyczy jaki gaźnik tego producenta posiada podobną budowę i wyjścia zasilania. Gaźnik ten współpracuje z pompką ręczną. Sprawa dotyczy nabycia części takich jak membrany, uszczelki.
  • Poziom 23  
    Proszę napisać dla czego Pan chce wymieniać, naprawiać ten gaźnik? Co Pana skłoniło do takiej diagnozy?
  • Poziom 23  
    Witam.Sprawa jest tego rodzaju piła ta ciężko odpala..Po uruchomieniu gaśnie .Gdy się wykręci swiecę to jest sucha.Dawka z strzykawki zapali i zgaśnie.Wnioskuję że nie otrzymuje paliwa,A paliwem steruje gażnik.Gdy go się rozbierze potzebne są nowe uszczelki stąd to zapytanie.Wyczyściłem filtr paliwa .wymieniłem świecę .Po zdjęciu wydechu widać było rysy na tłoku i pierścieniach.Wymienione.Sprawdzony kin magneta.Iskra jest.Piła była na gwarancji po wysyłce do serwisu wróciła w takim stanie jak przed.Serwis nic nie zrobił co widać było po zakurzonym gażniku i wnętrzu piły.W protokóle napisano regulacja gażnika.Prawdodopodobnie poszła membrama lub zawiesił się zawór iglcowy.
  • Poziom 11  
    Rysy na tłoku??? Rozbierz silnik!!!
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 23  
    Witam. Sytuacja jest taka, że mieszkam w Sierakowie 70km od Poznania i w pobliżu nie ma konkretnego serwisu. Może ktoś z kolegów dysponuje namiarem na sklep internetowy. Byłem w serwisie Sthila, ale nic nie wskórałem bo właściciel preferuje piły tylko tej marki.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 23  
    Witam.Dzięki za namiar.Byłem w serwisie o 80 km który wykonywał naprawę.Kompletny brak części nawet głupiej uszczelki.Bardzo opryskliwi i nie uprzejmi.O zestawie do gażnika nie wspomnę.
  • Poziom 23  
    Nie wszystko na raz....
    Niech Pan zdemontuje tłumik, jeżeli są rysy na pierścieniach to po zabawie, nie inwestować rozebrać. Jeżeli tylko na tłoku to może, ale to może do ratunku...
    Gaźnik jest sprawą wtórną, może mi Pan wierzyć na słowo.
    Jeżeli piła przychodzi do serwisu na tzw. reg. bo coś słabo odpala i nie trzyma obr. wolnych, to "człowiek" nawet nie próbuje jej odpalić, zdejmuje tłumik i w 70% zatarta lub zużyta...
  • Poziom 23  
    Witam.Przyczyną tej usterki były nie załamane krawędzie w cylindrze wylotu do wydechu grad .Zamontowany nowy tłok z pierścieniami.Gażnik ustawiony w/g specyfikacji Walbro.Piła odpala na dotyk.Przy próbie cięcia nie traci mocy.Po tych próbach zdjęty wydech .Zero rys na tłoku i pierścieniach.Dziękuję za pomoc.temat uważam za zamknięty.