Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic DMC-LX7 - zmiana regionu na Polski

03 Paź 2013 21:16 2694 6
  • Poziom 10  
    Witam, dostałem aparat Lumix DMC-lx7 z USA i chcę zmienić język na Polski (jest angielski i hiszpański ),znalazłem "service manual" do tegoż modelu, lecz nie ma możliwości zmiany regionu na inny niż "P", gdyż wybór można dokonać tylko raz.
    Sądzę, że istnieje sposób na reset płyty w tym aparacie, który być może któryś z kolegów na forum zna. Proszę o pomoc
  • Poziom 9  
    Prawdopodobnie update firmware by pomógł, apdejty można śledzić pod tym adresem:
    http://panasonic.jp/support/global/cs/dsc/download/index.html

Póki co nie ma jeszcze apdejta dla LX7.

Wiele Lumixów można "shackować" nieoficjalnymi firmware, co umożliwia zmianę regionów, zniesienie limitów nagrywania, podniesienie bitrate/jakości filmowania, zmianę języka, ale niestety takowe nie zostało stworzone dla LX7.
  • Poziom 10  
    dzięki kolego za objaśnienia, uzbroję się w cierpliwość
  • Poziom 9  
    Właśnie odpaliłem swojego Lumixa i w menu opcji (taki klucz hydrauliczny) znalazłem opcję "Język". Czy przypadkiem LX7 nie ma czegoś takiego? Podobno to przedostatnia pozycja w ustawieniach w tym modelu.

Przepraszam, zapomniałem, że mam shackowane body...
  • Poziom 10  
    Wszysto się zgadza, ale to nie zmienia faktu, że zmiana jest możliwa tylko na język Hiszpański (z angielskiego oczywiście)
  • Poziom 11  
    Zastanawiam się nad zakupem tego aparatu w USA ze względu na cenę, czy jest już możliwa zmiana języka na polski? Jako, że nie będzie to aparat dla mnie tak więc mam pytanie czy osoba nie znająca języka poradzi sobie z nim ?
    Czy wersja amerykańska jeszcze czymś się różni od europejskiej, poza podobno innym nagrywaniem filmów ( jeśli tak to jak to realnie wpływa na oglądanie u nas materiału nagranego)?
  • Poziom 10  
    Kupiłem po konsultacji z zawodowcem (ale po co aż taki, skoro aparatu używam sporadycznie) , szukanie zmiany regionu znudziło mi się już dawno, angielskiego nie znam, ale jest ustawienie AUTO :D i każdy go znajdzie, nagrywa bardzo ładnie, ale to moja opinia.

Pozdrawiam i naprawdę polecam