Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Xperia V lt25i - Wymiana digitizera

03 Paź 2013 21:23 6087 7
  • Poziom 8  
    Witam, chcę podjąć się wymiany digitizera z Sony xperii v, ponieważ nie mam możliwości oddania go do serwisu (mieszkam poza granicami kraju na odludziu :)). czy ktoś ma jakiegoś manuala lub film instruktażowy do tego modelu? Generalnie ściągnąłem obudowe, wypiąłem wszystkie piny i pozostał mi wyświetlacz w ramce, jednakże nie wiem jak go ściągnąć. czy niezbędne jest podgrzanie wyświetlacza aby go odkleić? Pozdrawiam
  • Poziom 40  
    W tym modelu raczej wymienia się komplet ( dotyk z LCD ).
  • Poziom 26  
    Dokładnie jak Grubas napisał, na dzień dzisiejszy komplet a jeśli się będzie dało to tylko w serwisie, dotyk klejony do lcd jak w SGS2.
  • Poziom 8  
    To wiem ponieważ zakupiłem komplet czyli szkło z digitazerem:) Problem wylko jest ze ściągnięciem starego... Ponieważ nie chce uzywać drastycznych metod, dlatego szukam manuala lub osoby ktora miała doświadczenie z tym konkretnym modelem:)
  • Poziom 26  
    djdolph napisał:
    To wiem ponieważ zakupiłem komplet czyli szkło z digitazerem:)

I to błąd bo trzeba wymienić razem z LCD, dotyk do LCD jest klejony na całej powierzchni a nie tylko na bokach więc jeśli masz tylko dotyk to możesz sobie zrobić z tego podstawkę pod kubek..
  • Poziom 8  
    Mam wszystko w jednym:)
  • Poziom 1  
    Witam djdolph jak sobie dałeś radę z wymianą wyswietlacza jestem w takiej samej sytuacji proszę o pomoc.

• Poziom 24  
    Nie miałem do czynienia jeszcze z tym modelem. Może ten film w czymś wam pomoże.

Link

Według zaufanego sklepu Link do podmiany jest cały przód (podobnie jak galaxy SII, SIII - pomijam miłośników wymiany samej szybki, do których się nie zaliczam).