Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio w Renault Espace ???

DarekRz4 15 Cze 2007 23:15 30595 36
    mlody 3030
    Poziom 1  
    Witam mam Espaca III z radiem schowanym z tyłu dokupiłem zmieniarkę i oczywiście nie chodzi na wyświetlaczu pojawia się error i 123456 na zmiane >
    nie posiadam oryginalnego pilota( z chęcią bym go zdobył) Co z tym fantem zrobć?
    Z góry dziękuję
    plusoko
    Poziom 10  
    wraca do swego posta dla przypomnienia: radio pioneer KEH-M1066ZRN-02 wydłubałem jest z gniazda i to co z tyłu obejrzałem wpięte trzy podłużne wtyczki, wpięta antena i jedna taka okrągła z promieniście ułożonymi pinami (jest ich 6 sztuk pinów) czy to instalacja pod zmieniarkę????z tyłu w schowkach wszystko przejrzałem i nic zadnych kabli wyprowadzonych nie widać zastanawia mnie do czego jest ta wtyczka
    SlaweK
    Poziom 43  
    Okrągła jak pisałem na PW to linie cyfrowe do sterowania zmieniarką, wejścia są w górnej 10 stykowej i tam też jest wyjście do dodatkowego wzmacniacza.
    Pinologia tej okrągłej wtyczki :
    1. GND
    2. BSI/BSO
    3. BSCK
    4. NC/ TP603
    5. BSET
    6. BI N H
    7. GND
    8. GND

SławeK
    marmat
    Poziom 20  
    Do Karino 13 umieść proszę kopie pilota mam wprawdzie Win Mobile ale może szablon jest ten sam
    januszrobin
    Poziom 10  
    witam
    jestem od niedawna posiadaczem espaca i wlasnie mam problem z radiem na wyswietlaczu widnieje tylko napis OFF, radio dziala
    Jak uaktywnic wyswietlacz ?
    z gory dziękuje za pomoc :)
    panda00
    Poziom 10  
    u mnie radio w espace 3 1998 r działa i daje sie sterować przyciskami w kierownicy ale jedynie zmiana fali UKF i głosność no i jak włożę kasetę do odtwarzacza to też gra ale za diaska nie mogę uruchomić zmieniarki , niby tym górnym przyciskiem powinno sie przełączać po kolei radio kaseciak zmieniarka , niby słychać jak płyty w kasecie przeskakuja ale na wyswietlaczu nie pokazuje sie odtwarzacz CD a moze potrzebny jest pilot? którego nie mam i nigdzie nie moge zdobyć
    januszrobin
    Poziom 10  
    hmm dalej nie wiem co jest grane z radiem ... bezpieczniki są dobre radio, CD gra normalnie. Działa sterowanie przy kierownicy oraz pilot a na wyświetlaczu widnieje "OFF"