Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ustawienia fabryczne - Acer v3, Win7, przywracanie ust.fabrycznych

05 Paź 2013 14:03 3204 5
  • Poziom 7  
    Witam, chciałem sobie przywrócić ustawienia fabryczne na moim laptopie acer v3, mam oryginalny system na ukrytej partycji oraz zrobiłem sobie kopie tego też systemy na czterech płytach DVD.
    Wkładam płyty i daje przywróć ust. fabryczne(zdj. 1) ale pojawia mi się komunikat skasuj wszystkie pliki z dysku twardego (zdj.2) sformatowałem obie moje partycje C oraz D, lecz nie kasowałem partycji ukrytej z systemem.

I teraz moje pytanie:
    Czy żeby przywrócić ust. fabryczne muszę skasować ukrytą partycje??? Jeśli tak, to czy potem z płyt spowrotem mi ja przywróci ???

Bardzo proszę o pomoc!!!

Pozdrawiam...
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Spróbuj z niej przywrócić ustawienia fabryczne. Alt+F10 wciśnięte po uruchomieniu komputera powinno ją uruchomić

Link
  • Poziom 7  
    Mati dokładnie tak robię ale wyskakuje mi komunikat skasuj wszystkie pliki z dysku twardego i mam tylko OK klikam na ok i nic dalej mam do wyboru 4ry opcje.

Chciałem dodać fotki komunikatu ale nie wiem dlaczego nie mogę ich dodać ?!

a z partycji nie mam opcji przywracania ust. fabrycznych mam tylko instalacja systemu na dysk C z zachowaniem danych lub skasowaniem partycji C i zainstalowania nowego systemu
  • Poziom 7  
    Ok to był mój błąd przepraszam miałem zdjęcia w bmp.

• Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Zostaw tylko ukrytą partycję a skoro formatowałeś już partycje C oraz D to je usuń całkowicie, zostawiając tylko tą ukrytą. Sprawdź jaki wtedy będzie komunikat.