Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć Laptop Samsung z Windows 8 pod kino domowe LG 5.1?!

Subzero77 05 Paź 2013 14:10 1944 2
  • #1 05 Paź 2013 14:10
    Subzero77
    Poziom 2  

Witam,

Mam problem z podłączeniem laptopa do kina domowego. Normalnym słuchawkowym złączem muzyka jest odtwarzana z laptopa w kinie domowym, ale w dwóch głośnikach. Mam wbudowaną kartę dźwiękową Realtek HD Audio pod Windows 8. Próbowałem aktualizować sterowniki, aby móc przełączyć na głośniki 5.1, ale nie ma takiej możliwości nadal zostaje tylko prawy i lewy głośnik do dyspozycji. Dodatkowo kino domowe nie wykrywa laptopa po podłączeniu kablem hdmi. Odpada również kabel optyczny - w laptopie nie mam takiego wejścia.

Będę wdzięczny za pomoc jak podłączyć kablem hdmi lub zwykłym słuchawkowym laptop do kina domowego do wszystkich 5 głośników + subwoofera, abym mógł zrobić parapetówę jak się należy!

Dzięki z góry za wskazówki.

0 2
  • Pomocny post
    #2 05 Paź 2013 15:22
    houruk
    Poziom 18  

Nie podałeś modelu kina. Podłączasz kablem jack-chinch? w trybie kina AUX powinien grać również subwoofer. Laptop przez złącze słuchawkowe poda tylko stereo kino przełącz w tryb w LG zdaje się nazywa BYPASS wtedy będą ci grały wszystkie głośniki.

0
  • #3 05 Paź 2013 15:27
    Subzero77
    Poziom 2  

Właśnie szukałem problemu w laptopie, a okazało się, iż przełączenie do trybu Bypass pomogło - dzięki wielkie!!!

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo