Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zrobić odcięcie? Mondeo 1,8 TD?

16 Mar 2005 16:06 1471 5
  • Poziom 11  
    jak ten temat ugryżć? na czym założyć odcięcie przy alarmie?
  • Poziom 11  
    + po stacyjce wydaje mi się troszke zbyt prostą sprawą dla potencjalnego złodzieja. Może jakieś inne propozycje...
  • Poziom 27  
    Przewód fioletowo/niebieski w czarnym 10 polowym złączu konektorowym w skrzynce bezpiecznikowej w komorze silnika lub pomarańczowo/fioletowy znajdujący się w dwupolowym złączu konektorowym przymocowanym u podstawy słupka przedniego po stronie kierowcy
  • Poziom 11  
    Gdzie dokładnie mogę znależć te złącze przy słupku kierowcy? to są okolice skrzynki bezpieczników?
  • Poziom 12  
    to w sumie zalezy czy masz jeszcze mondeo przed 97 rokiem czy po. Ten nowszy ma oznaczenie silnika ENDURA DE i byla tu pompa lukasa z tym ze w jednych byla na niej taka blacha zakrywajaca z tylu pompy kolo przewodow wysokiego cisnienia a w innych nie. Jak masz ta blacha to najpewniej przetnj ten kabel co wchodzi pod ta blacha- jest to zawor STOP- zlodziej w zasadzie nie ma tutaj zadnej mozliwosci manewru, gdyz nei poda tam zasilania. jak nie masz tej blachy to sprawa sie komplikuje gdyz zawor jest w sumie na wierzchu i nie wazne gdzie przetniesz, jak tam poda sie napiecie to silnik kulawo, ale jednak bedzie chodzil. sytuacje wowczas moze ratowac tylko zawor paliwa. Ja oporocz tego ciolem jeszcze w skrzynce bezpiecznikow w komorze silnika kabel zasilajacy ten modol PCM-bodajze żółto-niebieski, ale glowy teraz nie dam. mozesz sprawdzic po bezpiecznikach przy ktorym silnik gasnie i wtedy sprawdzic ktory kabel jest z nim polaczony. pozdrawiam