Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vista,TP Link - Vista i wi fi - sieć niezidentyfikowana

06 Paź 2013 10:48 2541 5
  • Poziom 7  
    Czołem! :)

Zwracam się z prośbą o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu, który jak zauważyłem w internecie, jest dosyć częsty. Jednak żadne z rozwiązań mi nie pomogło. Do rzeczy. Kupiłem router od mieszkania studenckiego, korzysta z niego 5 osób. 4 osoby łączą się na swoich lapkach bez problemu (3xWindows 7, 1x Windows XP) a laptop z Win Vistą nie chce. Łączy się z siecią, po czym cały czas zostaje "Sieć niezidentyfikowana". Dopiero po zmianie szyfrowania na WEP moze się połączyć. Ale laptop z WinXP odmawia wtedy połąćzenia. Wrócilismy znów do standardowego szyfrowania i chcemy zrobic coś, zeby laptop z Vistą się łaczył.
    Jakies pomysly?
  • Poziom 43  
    Aktualizacja serowników na lapku - pokaz screen z menadżera urządzeń z widocznym modelem karty i wersji sterownika.

Zmiana kanału nadawania na routerze.
  • Poziom 37  
    Zaktualizuj dodatek Vista Service Pack 2 .
  • Poziom 16  
    a przez kabel działa?
  • Poziom 7  
    Po podłączeniu kabla LAN tez nie działa.. Sprobuje zainstalowac SP 2 i wtedy dam znać. I sprobuje zaktualizowac co sie da.
  • Poziom 11  
    No i co, rozwiązałeś problem?
    Ja mam coś podobnego. Domowa sieć, laptop z Windows7 i telefony łączą się z internetem przez wifi bez problemu, a laptop ze świeżo zainstalowanym i zaktualizowanym Windows Vista nie łączy. To znaczy łączy się z siecią, ale brak internetu - sieć niezidentyfikowana. Raz nawet załapał, kiedy wyłączyłem zaporę, ale po restarcie znowu to samo.