Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Asus a52F - Pęknięta obudowa, zepsuty zawias (serwis Łódź)

todieego 06 Paź 2013 11:52 1908 3
  • #1 06 Paź 2013 11:52
    todieego
    Poziom 7  

Witam! Znacie jakiś serwis w Łodzi który naprawiłby takie uszkodzenie jak w temacie? Pękła obudowa matrycy, jest całkowicie do wymiany, próbowałem kleić ale nie pomogło na długo.. Do tego uszkodzony jest jeden zawias, ekran opada, nie zamyka się poprawnie bez pomocy ręcznej. Znalazłem tutaj jeden temat dotyczący serwisu w Łodzi, ale po pierwsze nastawiony był na naprawy elektroniczne a po drugie już miał trochę czasu.

Czy w ogóle opłacalna będzie taka naprawa? Jak sądzicie, ile może to kosztować? Laptop ma już ponad 2 lata.

0 3
  • #2 07 Paź 2013 14:42
    sPeRaCz.PL
    Poziom 42  

Jeżeli to tylko takie usterki to naprawa powinna zamknąć się w kwocie maksymalnej do ~250/300 zł. Znajomy wymieniał obudowę na ul. Przybyszewskiego w Łodzi (reklamy nie będę robił podając nazwę firmy)

0
  • #3 07 Paź 2013 17:54
    figurel
    Poziom 22  

Klapa z zawiasami to na Allegro 149 zł nr aukcji 3605150045. Wymiana niech 50 zł.

0
  • #4 07 Paź 2013 18:07
    todieego
    Poziom 7  

Dzięki! Widziałem tę ofertę, z tym, że nie ma tam ramki przedniej, a właśnie ta z przodu jest popękana u mnie.

sPeRaCz.PL - mógłbyś mi podać dokładny adres na PW? Byłbym bardzo wdzięczny!

Przy okazji może chciałby ktoś odkupić ode mnie tego laptopa i we własnym zakresie sobie go naprawić? Odliczając koszty serwisy (tylko same części) wychodzi to opłacalniej myślę:)

0