Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kaloryfer - kaloryfer grzeje ale tylko na maksa

sagorsi 06 Oct 2013 11:56 3168 2
Legrand
    sagorsi
    Level 2  
    hej mam taki problem że kaloryfery grzeją tylko na maksymalnej temperaturze przy niższej zimne suki . O co może chodzić problem w całym mieszkaniu a rok temu wszystko było cacy, więc wątpię żeby popsuły się grupowo. Czy jest wogóle możliwość żeby w bloku CO ustawili na razie tak że przy maksie woda leci? Pomóżcie dziękuje
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Legrand
    W0jtek92
    Level 37  
    Witam, poprosimy zdjęcia instalacji, czyli grzejników, zaworów na zasileniu i powrocie oraz pionów.
    Zbigniew Rusek
    Level 36  
    Trzeba byłoby znać instalację. Być może nie ma regulatora pogodowego, czyli albo grzeją (jak na mroźną zimę, z zawiejami), albo nie grzeją. Ja to znam z praktyki. U mnie niegdyś nie było automatyki i bywał ten koszmar (pamiętam nawet wręcz gorące kaloryfery wiosną, przy + 27 stopniach na zewnątrz) a także znam to z innych budynków, które jeszcze do niedawna nie miały automatyki pogodowej. Możę też automatyka jest wyłączona i grzeje na full. Może być również wadliwie ustawiona krzywa. A czy są zawory do regulacji przy grzejnikach (termostatyczne)? Jeśli są, to wyregulować temperaturę zaworem. Gdy nie ma, to gorzej.