Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

OV-CAM-04(X) - Brak nagrywania w pętlę

William Blore 06 Oct 2013 19:55 3381 1
    William Blore
    Level 8  
    Problem z wideorejestratorem firmy overmax, dokładanie OV-CAM-O4(X), zakupionym w hurtowni Baltrade.

Kamera nie nagrywa w pętli, nie kasuje poprzednich nagrań aby nagrywać w kółko.

Podaje komunikat "karta pełna" i kończy nagrywanie.

Wymieniłem kartę, tak poradzono w hurtowni, niestety wymiana karty (na 16GB class10) nie rozwiązała problemu, problem prawdopodobnie leży w samym urządzeniu.

wersja oprogramowania na karcie - 20130508-v0.01

Czy ktoś z Was miał podobny problem i wie co z tym zrobić?
    scav666
    Level 11  
    kamera zabezpiecza przed skasowaniem nagranie, które zostanie przerwane poprzez (i tu ważne !) ODŁĄCZENIE ZASILANIA dzięki tej przypadłości po kilku włączeniach i wyłączeniach kamery w taki sposób karta SD jest pełna i trzeba ją formatować. Jak wiadomo zablokowane nagrania nie są kasowane w pętli.
    Moja kamera ma firmware 20130508_V0.01. Wg mnie to typowy bug, który by rozwiązała poprawka w oprogramowaniu. Miałem kilka różnych kamerek samochodowych i żadna nie zachowywała się w taki sposób żebym musiał co chwilę kartę formatować bo jest zapełniona. Bardzo dużo jeżdżę samochodem więc muszę tą kartę w tej kamerze formatować dość często co czyni ją bardzo obsługową. Serwis odpowiedział, że wie o usterce i czeka na nowy firmware ale nie wie kiedy się pojawi lol.