Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4 b5 AHL 1.6 1997r. , schemat podłączenia centralki sterowania zamkiem

06 Paź 2013 23:35 4383 5
  • Poziom 2  
    Witam. Jestem nowy na forum. Jak w temacie potrzebuje schematu a raczej prostego opisu podłączenia konkretnych kabli odpowiedzialnych za zamykanie, otwieranie, kierunkowskazy i domykanie szyb. Moduł który zakupiłem, to CARPROTECT BX 40. Prosty sterownik, lecz jednak dla mnie laika to problem, który kabel z którym mam sparować. Chodzi mi o konkretne kolory kabli. Próbowałem wieczorem z tego co wiedziałem z innych forum ale poległem :-(((
    Jak potrzeba to postaram sie podać kolory przewodów z poszczególnych pinów tych dwóch brązowych kostek do których ponoć trzeba się wpiąć. Albo zapodam fotki.
    Z góry wielkie dzięki za pomoc i rzetelne odpowiedzi...
  • Poziom 2  
    A co mi po takich schematach??? Nic z tego nie rozumiem. Prosty opis podłączenia, jaki kabel z jakim połączyć. Czy nie ma na tym forum nikogo, kto by pomógł?!
  • Poziom 2  
    ok. Podlączałem już jeden w opel astra, ale to było dawno, dawno temu. Weźmy np pod uwage ten schemat, co od ciebie otrzymałem. I cos tam znalazłem jest to 6 albo 7 strona z tego pliku .pdf central locking circuit. Jednak kolory które są na tym schemacie nie pokrywają się z kolorami które ja mam u siebie w tych dwóch brązowych kostkach.
    Jeżeli podałbym kolejno na jakich pinach są kolejno jakie kable(kolory) w moich kostkach, to pomógłbyś kolego???

Dodano po 1 [godziny] 38 [minuty]:

podaje kolory kabli kolejno wg pinów od 1 do 10 w moich kostkach(audi a4 1997)

koska górna brązowa:
    1 - szary/bialy
    2- czerw/szary
    3- braz/bialy
    4- czerw/nieb
    5- zolty/nieb
    6- braz
    7- puste
    8- braz/zolty
    9- puste
    10- puste

kostka dolna(brazowa)
    1- szary/czarny
    2- szary/czerw
    3- fiolet/czarny
    4- puste
    5- puste
    6- puste
    7- szary/zolty
    8- nieb/czerw
    9- czarny/bialy - to wiem, to jest podłączenie kierunków z mojej centralki kabel niebieski
    10- czarny/ziel - to wiem, to jest podłączenie drugiego kabla od kierunków, też kabel nieb.

Załączam też skan, obrazek instrukcje centralki z pudełka.

Bardzo proszę o pomoc
  • Poziom 41  
    Kolego najprościej to "przemierzyć" instalację na kostkach podczas pracy , miernik w dłoń i sterujesz poszczególnymi funkcjami i będziesz wiedział który kabel za co odpowiada, tak na odległość ciężko "studiować" schematy i zrobić gotowca.Zernik też na tematy na forum o tym sterowniku.