Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tryb serwisowy do telewizora marki Daewoo 20A5T

16 Mar 2005 19:05 1772 3
  • Level 11  
    Witam wszystkich.

Wiem że na forum było już pare odpowiedzi na pytanie ,,jak wejść w ten tryb serwisowy", ale nie znalazłem odpowiedzi do tego modelu.
    A może to jest podobny albo taki sam sposób jak do innych modeli tego samego producenta? Niestety ja tego nie wiem. Z góry wielkie dziękij!
  • Level 17  
    wybrać kanał 70,ostrość na minimum klawiszem na pilocie załączyć timer OFF , równoczesnie przyciskając klawisz siły głosu w OTV,kanałami góra dół wybieramy funkcje, klawiszami +- zmieniamy wartości,klawisz STORE używamy po każdej zmianie żeby wyjść z trybu przyciskamy normalizację,jest chassis cp375, jeśli ten sposób nie pomoże podam inny. nb
  • Level 11  
    Może nie opisałem wszystkiego.
    Mam tylko 69 kanałów chyba że kanał 00 to jest właśnie ten.Jeszcze jedno nie posiadam orginalnego pilota tylko uniwersalny( modelu też nie mam).
  • Helpful post
    Level 17  
    Proszę spróbować innym sposobem t.j. jeśli ma pan jakiś pilot z IC-SAA3010, to trzeba w tym pilocie usunąć połączenie pomiędzy pin 3 i 17 zewrzeć pin 4,12, do pinów 16 i 27 dołączyć unistabilny przełącznik celem wykonywania odpowiednich funkcji, oczywiście dotyczy to wszystko wymienionego wyżej OTV,na przedniej części płyty głównej znajduje się zapewnie określenie jakie to jest chassis czy to rzeczywiście jest CP375,

nb.