Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra II - Wyświetlacz, jaki to??

07 Paź 2013 14:18 5376 6
  • Poziom 4  
    WITAM!!!!! Wiecie może jaki to wyświetlacz: Opel Astra II - Wyświetlacz, jaki to?? Wymiary samego wyświetlacza z cyframi i literami: SZEROKOŚĆ: 10,5cm, WYSOKOŚĆ: 3,5cm
    Ma on sterowanie z wajchy od wycieraczek . Pokazuje on godzinę, datę, spalanie podczas jazdy, temperaturę itp. Jest on z ASTRY II 1.4 16V 2000r. Hatchback 5-drzwiowej przywiezionej z BELGI. Jest dużo bardziej rozbudowany niż ten:

To też NIE JEST coś takiego:
    Poprosiłbym jego nazwę, jakiś symbol, gdyż chciałbym go kupić na allegro tylko nie wiem który:( Najlepiej jakby ktoś wstawił link do strony na allegro z takim wyświetlaczem, bym mógł go sobie zamówić.
    Mam jeszcze DRUGĄ sprawę. Chodzi o radio. Co polecacie do ASTRY II? Słyszałem, że najlepsze radio na CD to będzie SIEMENS VDO CDR 500. Czy współgra ono z przyciskami z kierownicy? Z góry dzięki wszystkim za pomoc:)
  • Poziom 16  
    wyślij go do napray, pewnie standardowo taśma ma uwalone styki
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    piotrekg93 napisał:
    Wiecie może jaki to wyświetlacz

MID, wpisz sobie w alledrogo ,,mid astra,, i znajdziesz bez problemu. Tylko się ceną nie przestrasz :D
  • Poziom 4  
    A co powiecie na temat radia, jakie wybrać najlepiej? Tak jak pisał wcześniej SZYMON BYDGOSZCZ ja nie mam instalacji tylko pod radio CCRT700. Myślałem nad SIEMENS VDO CDR 500. Dobry wybór? Ma ono sterowanie z kierownicy?
  • Poziom 27  
    Ma, jeśli jest tak zaprogramowane. Akurat model, który wskazałeś jest najlepszy jakościowo.
  • Poziom 30  
    piotrekg93 napisał:
    SIEMENS VDO CDR 500

To jest radio właśnie oryginalne do Astry G. Współpracuje ze sterowaniem z kierownicy i z wyświetlaczem. Musisz mieć kod do niego.