Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kierunki, polonez. Na odpalonym silniku kierunki zanikają.

kzwp 16 Mar 2005 19:36 1263 5
 • #1
  kzwp
  Level 10  
  Witam, problem w tym że na odpalonym silniku kierunki zanikają tzn lewa strona wcale nie mryga a prawa mryga ale szybko, a gdy przekręce tylko zaplon tzn bez odpalania jest ok. Zna ktos z was przyczynę tego? (napięcie oki, przerywacz oki)
 • #2
  a.gry
  Level 16  
  Napisz jaki masz przerywacz.(jak wyglada)
 • #3
  xawier
  Level 29  
  Na zapłonie jest inne napięcie niż na zapalonym silniku. A kiedy ci sie to stało? Od razu? Czy inne elementy elektryczne (oświetlenie) działają poprawnie?
 • #4
  T/J
  Level 21  
  Witam
  Wg mnie to skoro przerywacz sprawdzony i jest dobry???? w co wątpie, to jest brak masy na którejś żarówce w jednej z lamp kierynkowskazów.
  Wyczyść dobrze styki przyłączeniowe do każdej lampy powinno pomóć a przy okazji gniazda pod żarówki i same żarówki jak nie pomoże to wymień przerywacz.
  Pozdrawiam
 • #5
  Błażej
  VIP Meritorious for electroda.pl
  kzwp: mało danych. Który to model poloneza? Podaj rocznik i jak wygląda przerywacz. W swojej karierze poldożery miały kilka rodzajów przerywaczy (od bimetalicznych po jakieś zespolone mikroprocesorowe sterowniki).
 • #6
  kzwp
  Level 10  
  Juz doszedlem, samochod byl powypadkowy i nie bylo przykręconej masy na silnik, przykrecilem i jest oki. dzieki za wszystko !!