Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Generator pary/żelazko - BOSCH TDS 2229 - Czy warto ? Lub inny w cenie do 700zł

RomSzas 07 Paź 2013 22:02 2724 2
  • #1 07 Paź 2013 22:02
    RomSzas
    Poziom 10  

Proszę o opinie na temat generatora pary BOSCH TDS 2229. Ciężko znaleźć jaką rzeczową opinię na jego temat. Parametry wydają się być w porządku (dla mnie jako laika) - ale ma on inną konstrukcję niż Tefale czy Philipsy - leży w poziomie.
    Proszę o opinię czy jest wygodny w użyciu i warty swojej ceny.
    Czy może szukać czegoś innego w cenie do 600 - 700 zł.
    Propozycje mile widziane.

0 2
  • #2 07 Paź 2013 22:48
    movzx
    Poziom 39  

RomSzas napisał:
    ma on inną konstrukcję niż Tefale czy Philipsy - leży w poziomie
    To nie do końca prawda. Wprawdzie wielu profesjonalnych stacji parowych w swojej karierze nie oglądałem, ale wszystkie które widziałem miały poziomą podstawę żelazka.

0
  • #3 09 Paź 2013 18:01
    RomSzas
    Poziom 10  

Nie znam się na tego rodzaju sprzęcie, niemniej jednak jak przeglądałem oferty w sklepach i na allegro to odniosłem wrażenie (bardzo możliwe, że błędne), że nowe konstrukcje są pochylone - a z uwagi na to, że nie posiadam, ani też nie użytkowałem żadnej stacji parowej, nie jestem w stanie ocenić, czy to zaleta czy wada.
    Po informacji od kolegi movzxprzyjmuję zatem do wiadomości, że poziome ułożenie stacji to zaleta.
    Pytanie podstawowe - czy BOSCH TDS 2229 jest wygodny w użyciu i warty swojej ceny, czy też może szukać czegoś innego w cenie do 600 - 700 zł pozostało bez odpowiedzi.
    Proszę zatem o opinie, lub nawet prognozy dot. tego Boscha - bo jak wcześniej napisałem nie znam się kompletnie na tego typu sprzęcie.

0