Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TEXA - Szkolenia Texy - czy są coś warte ?

Auto-Luk 08 Oct 2013 07:03 2124 4
    Auto-Luk
    Level 12  
    Czy ktoś w ogóle był na jakimkolwiek szkoleniu z TEXY i coś może napisać o wartości wiedzy tam przedstawianej ?
    - interesują mnie najbardziej AdBlue,oscyloskop, techniki diagnostyki ciężarówek i AGRI

Z tego co ja się zorientowałem to jedno szkolenie trwa 8 godzin, koszty to około 300zł więcej nie wiem.
    daro111
    Level 31  
    Witam.
    Byłem na takowym szkoleniu :Systemy selektywnej redukcji katalitycznej SCR/AdBlue.
    Tak w skrócie,to szkolenie bardzo ogólne i nadaje się dla tych co mają słabszą wiedzę w tej dziedzinie.Tak jak kolega nadmienił trwa to ok 8 godzin i szczerze cóż można się dowiedzieć przez ten czas o wszystkich obecnych systemach, rozwiązaniach (choć z zasadzie wszystkie bardzo podobne do siebie) w większości pojazdów ciężarowych,sposoby diagnostyki i lokalizacji usterek oraz praktyczne zajęcie na "żywym" pojeździe. Materiały dosyć ciekawe ,ładnie wydane.Za tą cenę jak najbardziej polecam,a szczególnie początkującym.Podsumowując fachowej wiedzy nigdy za wiele.
    MAN Electronics
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Szkolenie SCR jest godne polecenia, szkolenie obejmuje podstawy prawne, podstawy budowy, procedury diagnostyczne, analizy oraz testy. Materiały posiadają również opisy technik diagnostycznych i testów według TEXY, która posiada inne opisy niż wersje serwisowe OEM. Szkolenie techniki autodiagnostyki samochodów ciężarowych (które jest szerokim zakresem) posiada mało materiałów w porównaniu z SCR. Jednak uważam że za takie pieniądze jest jak najbardziej warte.
    tolo
    Level 34  
    Gdzie i kiedy będzie organizowane takie szkolenie :?:
    MAN Electronics
    VIP Meritorious for electroda.pl
    31.10 SCR, 30.10 Techniki autodiagnostyki samochodów ciężarowych, więcej można uzyskać na stronie TEXA