Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Który głośnik lepszy? Opinie użytkowników.

16 Mar 2005 21:49 1098 10
  • Level 30  
    Ten drógi to lipa. Ten pierwszy to stx, napewno ma pewne parametry. Bierz tego stx'a.
  • Level 13  
    heh ten koleś z allego jest smieszny poaptrzcie on podaje moc minimalną o ile mi sie zdaje od kiedy taką moc sie podaje po co wogole i czy jest tak owa? nastepna rzecz to koles mowi ze 999 jest klase wyzszy od 888 bo lepiej wyglada koles robi z siebie posmiewisko bo sie nie zna a handluje tak owymi rzeczami poprosu paranoja to jest jakas epidemia na allegro albo nie wiem jak to nazwac !!
  • Level 30  
    cursor wrote:
    Ten drugi to lipa. Ten pierwszy to stx, napewno ma pewne parametry. Bierz tego stx'a.

Ja proponuje kupic w sklepie lub zamowic www.stx.pl ze wzgledu na gwarancje.
  • Level 15  
    Czyli STX drodzy koledzy mówicie?:) tylko ze na allegro i chyba na STX.pl jest na 4R a mnie by 8 interesowało Jeśli takie wogole są.
    Pozdrawiam
  • Level 17  
    OCzywiscie ze STX, ten 999 to nie wiem co to za nastepne chinskie lub jakies inne irackie dzielo :| Bleh, az sie patrzec nie da. Jak cos zamawiaj STX-a, www.stx.pl - ze strony.

Pozdro
  • Level 15  
    Witam! dzieki wszystkim za odpowiedzi. A jakie kolumny do tego głosnika chciałbym zeby w niej byl ten stx i jakiś gwizdek.Moze macie jakieś wymiary kolumny w której dobrze by grał ten głosnik?Tak jak juz wspomniałem nie znam sie na akustyce najlepiej dlatego was o pomoc ładnie prosze:) chyba ze była bo to kolumna trójdrozna np. z tym STX z boku a z przodu jakiś gwizdek plus srednio tonowiec 16cm? pomożecie?
    Pozdrawiam
  • Level 30  
    Moze skopiuj jakis projekt z dzialu DIY ?
  • Level 29  
    Stx w swojej ofercie ma również zwrotnice, zamawiasz odpowiednie głośniki zwrotke i masz niskobudżetowy zestaw ;) projekt kolum na stx-ach jest w dziale DIY.