Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie Livebox z Routerem częsty restart

08 Paź 2013 23:29 1284 4
  • Poziom 10  
    Dobry wieczór, mam następujący problem, próbuje połączyć ze sobą Livebox z TD-w8901g aby zwiększyć zasięg w domu, podłączenie między urządzeniami jest przez gniazda Lan, w TP-Link wyłączyłem serwer DHCP i adres zmieniłem na 192.168.1.2 gdzie LB ma 192.168.1.1 i przy takiej konfiguracji powinno być OK! Do routera jest podłączony laptop przez Wi Fi oraz komputer przez Lan.
    Tak konfiguracja działa przez kilka minut nagle widać jak by Ruter się resetował widać ze przednim panelu diody led (LAN) na jakiś czas zostają wyłączone, ale dioda od zasilania nie wyłącza się, zasilanie jest od routera jest ok, podmieniłem zasilacz i dalej to samo, podczas gdy diody nie są aktywne do na kompie wyświetla się że brak podłączenia kabla sieciowego, a sieć WAN rozłącza się , i tak cały czas, kilka minut jest dobrze a później występuje problem.
  • Poziom 37  
    Firmware masz aktualne na TP link TD-W8901G ? W Lb w którym porcie (kolor) masz podłączony owy router .
  • Poziom 10  
    czy podłączenie może być do czerwonego, zielonego i białego :?: przy jednym dekoderze a przy dwóch dekoderach biało czerwony :?:

aktualizowałem firmware i dalej restarty.