Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Oglądaniem Filmików z YouTube - przesunięty obraz w prawo

09 Paź 2013 13:11 4596 8
  • Poziom 23  
    Witam
    Pojawił mi się problem przy oglądaniu filmów na YouTube. Obraz jest obcięty z prawej strony - a raczej przesunięty w prawo. Co z tym zrobić ?
    Przeglądarka FF

Problem z Oglądaniem Filmików z YouTube - przesunięty obraz w prawo
  • Poziom 43  
    A co próbowałeś zrobić? Nic?
    Spróbuj zaktualizować ff, flash i directx.
    Wykonaj odrobaczanie programami:
    ADWcleaner, MBAM free.

Jeśli powyższe nie pomoże synchronizuj ustawienia aby ich nie stracić - albo zakładki chociaż eksportuj i odinstaluj ff.
    Skasuj ręcznie wszytsko związane z ff - katalogi, wyczyść rejestr, reset komputera.
    Zainstaluj ponownie ff.

Czy np. w chrome problem występuje?
  • Poziom 23  
    Nic to może za dużo powiedziane. Siedziałem nad tym z półtorej godziny. Cudów nie robiłem ale ... zawsze coś. Nie mam zainstalowanego google chrome. Przeinstalowanie ff nic nie dało, podobnie jak aktualizacja dodatków.
  • Poziom 43  
    safbot1st napisał:
    Wykonaj odrobaczanie programami:
    ADWcleaner, MBAM free.

Dodano po 1 [minuty]:

ziguś napisał:
    podobnie jak aktualizacja dodatków.

Zniknął Ci ten 'klocek lego' przy adresie strony? - on oznaczał brak pluginu.
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    ziguś napisał:
    Nic to może za dużo powiedziane. Siedziałem nad tym z półtorej godziny. Cudów nie robiłem ale ... zawsze coś. Nie mam zainstalowanego google chrome. Przeinstalowanie ff nic nie dało, podobnie jak aktualizacja dodatków.

Bo nic nie da reinstalacja. Zmień nazwę folderu Profiles np na Profiles2 tymczasowo przy zamkniętej przeglądarce. Potem uruchom na nowo przeglądarkę i sprawdź czy coś się zmieniło. Folder profiles jest w systemie XP:
    C:\Documents and Settings\twoja nazwa użytkownika\Ustawielnia lokalne\dane aplikacji\mozilla\firefox
    w systemach Vista/Win7/Win8:
    C:\uzytkownicy(users)\twoja nazwa użytkownika\AppData\Local\Mozilla\Firefox
  • Poziom 23  
    Niestety nic to nie zmieniło. Będę musiał przekopiować "swoje pliki" na jakiś inny dysk i odzyskać kopię systemu z przed dwóch tygodni (bo wtedy ją robiłem) za pomocą Norton Ghosta.
    Mam jeszcze jeden problem na laptopie córki. Jak zaloguje się na Facebooku i chce włączyć Avatarię to wyskakuje "Nieznany użytkownik. Błąd sieci społecznościowej". Jeżeli zaloguje się z mojego komputera to wchodzi w avatarię normalnie, żaden błąd nie wyskakuje. Tylko w jej przypadku ani odzysk ghostem ani nawet przeinstalowanie windowsa nic nie dało. Co może być przyczyną tego błędu ?
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    A może po prostu użyj u siebie wstępnie przywracania systemu, może pomoże akurat skoro masz zamiar i tak kopie przywracać nie zaszkodzi spróbować z przywracaniem.
  • Poziom 10  
    Wyczyść ciasteczka w przeglądarce, u mnie to pomogło.
  • Poziom 23  
    Przywracanie systemu z pod windowsa nie pomogło. Pomogło za to przywrócenie systemu programem Norton Ghost.