Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki pad do gry Fifa 13/14 na PC?

Mazoch 09 Oct 2013 18:59 5319 11
    MaZi2033
    Level 22  
    podaj specyfikacje komputera oraz budżet
    Mazoch
    Level 15  
    Po kiego specyfikacje pc?

co do pada to jak najtańszy a by działał i moje pytanie brzmiało czy tamten pad by działał
    Szaman7
    Level 25  
    Jak jest pod USB i jest przeznaczony do PC to by działał jeśli o to Ci chodzi.
    Mazoch
    Level 15  
    Działał a w pełni działał to różnica, słyszałem plotki, że prawy analog nie działał przy fifiach na tych tańszych padach w sumie 15 zeta to nie dużo i można by spróbować.
    pszemekwot
    Pupil
    niekoniecznie, niektóre pady mogą nie działać !
    Szaman7
    Level 25  
    Ja gdybym miał kupować pada, to nie kupowałbym jakiegoś gniota za 15zł, tylko dołożyłbym trochę i kupił Logitech'a,
    simon1m
    Level 28  
    Co do pada polecam firmowego od xboxa 360. Używki można w bardzo atrakcyjnych cenach dostać.
    patrykpeczek1
    Level 24  
    Na internecie znajdziesz spis obsługiwanych padów przez fife. Sprawdź czy jest na liście, jak nie ma, to możliwe że będziesz mieć problemy z prawym analogiem.
    Nie żałuj pieniędzy na padzie, bo to odbije Ci się na jakości gry. Grałem kiedyś na takim za 15 zł to przykładowo piłkarz sam wykopywał piłki.
    VitoCasetti
    Level 9  
    Ja tu widze 2 opcje

Pierwsza to instalacja programu dzięki któremu wy emulujesz go na xboxowego (większość gier wymaga pada od xboxa )

A druga to kupno pada od Xboxa albo mojego faworyta z którego korzystam czyli Logitech

Gamepad F310 – przewodowy.
    Posiada on funkcje dzięki której pad działa jak ten od xboxa.

Nie wiem jak jest z nowszą wersją tzn Logitech Gamepad F710 ( bezprzewodowy ),
    ale tamten radzi sobie ze wszystkimi grami które wymagają pada od xboxa na pc.
    Mazoch
    Level 15  
    Gościu górnik z ciebie nieziemski xD.