Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

laptop 1400-1500 zł Lenovo

09 Paź 2013 19:20 1656 6
  • Poziom 7  
    Witam...

Mam zamiar kupić tego laptopa Lenovo G580. Za jakieś 1400-1500 zł Co o nim sądzicie ? Ile bym miał FPSów w grach takich jak:
    Counter-Strike 1.6
    Counter-Strike: Global Offensive
    Saints Row: The Third.
    Minecraft
    I inne tego typu. Bez GTA V ,BF4 (już niedługo :D) I inne takie.
    Czy warto go kupować czy jest jakiś lepszy laptop o tej samej cenie ?
    Piszcie opinie.
    Dziękuje.

P.S Można też podać dane tego laptopa. :) Można też dać link do Allegro.Co myślicie o: http://allegro.pl/lenovo-g580-2x1-8ghz-4gb-500gb-intel-hd-usb3-hdmi-i3580345698.html
  • Poziom 2  
    Lenovo G580 to bardzo solidna i dobrze wykonana konstrukcja, którą szczerze polecamy.

Zintegrowana grafika jest w stanie poradzić sobie z tego typu grami, za wyjątkiem Saint Row

Za minus uznalibyśmy procesor, który jest dość słaby jak na same dzisiejsze systemy operacyjne (Windows 8.1). Sugerujemy lenovo z i3
  • Poziom 7  
    i3 troche nie rozumiem do tego laptopa mam zamiar kupić Windows 7/Vista

A np. Ile bym miał FPSów w CS 1.6 ? To mnie najbardziej interesuje
  • Poziom 2  
    Ten sam model Lenovo G580 tyle, że z procesorem Intel i3.
    Jeśli system Windows 7/Vista to tym bardziej zaleca się aby to było coś mocniejszego.
  • Poziom 2  
    Tak, dokładnie. Można jednak dostać tego laptopa za 1500zł na innych aukcjach.

Ilości FPS nie podamy, ale rozgrywka będzie komfortowa ze względu na bardzo małe wymagania graficzne tych gier prócz Saint Row. Dla tej gry zalecana jest karta graficzna z 1GB pamięci, co w laptopach jest dość kosztowne.

Do gier najlepiej zakupić sobie stacjonarny komputer. Dużo mniejsze koszty, a znacznie więcej możliwości. Przy dzisiejszych rozwiązaniach m.in. firmy Asus stacjonarne komputery wcale nie muszą być już uważane za prądożerne - bo to był chyba największy minus po gabarytach.
  • Poziom 7  
    Wielkie dzięki za pomoc.

Temat można zamknąć a użytkownika KoalTech nagrodzić dużym piwem ^^

Jeszcze raz dziękuje za pomoc.