Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Procesy, wyskakujące okno, zamulający komputer.

09 Paź 2013 20:13 12726 14
 • Poziom 6  
  Ściągnąłem najnowszą aktualizację, a wraz z nią dołączone narzędzie Nvidia GeForce Experience. Zrestartowałem system. Po uruchomieniu pokazało się okno z DisplayDriver. Musiałem zamknąć ręcznie. System się odpalił, jednakże miałem podpięty pendrive i go nie znalazło od razu, jak to miało miejsce kilka minut wcześniej. Po 2lpm na chrome odpalił się po 8s i wszystko znalazło (ikonki jak były 2 koło zegara znów wróciły do normy). Po odpaleniu system ma dłuższy przestój, bo niby jest, ale nic nie można zrobić i net mi zaczęło wywalać. Jestem świeżo po formacie. Mam xp professional 32b. SP 3. Wyłączyłem proces i okno się nie pojawia po odpaleniu kompa, ale zamula jak wcześniej. Po pokazaniu się pulpitu nic nie odpala po kliknięciu przez 10s? Co robić? :P
 • Poziom 9  
  Skoro jesteś świeżo po formacie, polecam zrobić kolejny format.
  Być może jakiś jednorazowy błąd przy instalacji systemu, albo sterowników.

  Więcej czasu zajmie Ci szukanie przyczyny (i wcale nie jest powiedziane, że znajdziesz) niż zrobienie wszystkiego na nowo.
 • Poziom 40  
  Czy posiadasz więcej niż jedną partycję, jeśli tak czy wszystkie były formatowane?
  Jeśli masz więcej niż jedną wykonaj:
  - Na początek deinstalacja wszystkich toolbar'ów.
  - Potem w AdwCleaner, Scan i Clean tego co wykryje.
 • Poziom 6  
  Jaki program polecacie do deinstalacji toolbar'ów? Co do tego okienka format robiłem przez ostatnie 3 dni co dzień. I raz bo syf. Za 2 razem aktualizacja przeszła dobrze, ale źle podzieliłem partycje. Za 3 już to okno. I dziś 4 znów okno.
 • Poziom 40  
 • Poziom 6  
  Zrobiłem format. Mam na kompie tylko chrome, stery z płyty do Nvidii i stery do adaptera od wifii. Aktualizacje nie chodzą. Co robić? Jak je ustawić? Czy mogę pracować bez aktualizacji? Jeśli tak to jakie stwarza to zagrożenie i jak wyłączyć powiadomienia?
 • Poziom 6  
  Zrobiłem format, ale nie wgrałem Nvidia Experience. Co do youtube. Po otwarciu filmiku w pełnym ekranie zostaje rozmiar zwykły, a reszta to czarne tło. Aby np. zmienić jakość filmu muszę w prawym rogu kliknąć na niewidzialne ikonki. Zaznaczyłem je w paincie ;] Zobaczcie jak to u mnie wygląda i doradźcie mi co z tym zrobić.

  Procesy, wyskakujące okno, zamulający komputer.
 • Poziom 1  
 • Poziom 6  
  Oto błąd, który wyskakuje po kliknięciu w opcjach nvidii na aktualizacje. Screen poniżej. Znalazłem informację, że podobno wyłączenie procesu Deamona pomaga (https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1615970.html). Co do procesów. Zrobiłem zrzut, kiedy odpalony jest chrome z 1 kartą. Problem z tym oknem na yt nie rozwiązany i dziś bd ściągał przeglądarkę. Chciałem się dowiedzieć, którą polecacie, a może macie jakieś pomysły, jak naprawić to okno na youtube. Co do antywirusa też mam wątpliwości. Miałem już NOD-a, Avasta i parę innych. Polecicie mi jakiś, który niezbyt obciąża system, a zapewnia ochronę? Musi być darmowy ;] (Wiem, że trudno pogodzić te 3 cechy, ale możecie kilka wymienić. P.s. Przejrzałem ponad 15 stron o antywirusach i już mi całkiem zamotali. Na każdej inne wykresy, tabele. Panda się wydawała fajna, ale jak przeczytałem kilka opinii, to mi się odechciało)
  P.s.2. Procesy powinienem usunąć (regedit) czy po prostu odhaczyć w zakładce uruchamianie? Chciałbym przyspieszyć windows-a, aby się szybciej uruchamiał. Podpowiecie mi na początek z tymi procesami, których się pozbyć? A i jeśli wyłączę dany proces, np. Deamona, to po prostu podczas jego uruchomienia przez (2lpm) będzie się uruchamiał dłużej? Czy się nie uruchomi?

  Procesy, wyskakujące okno, zamulający komputer. Procesy, wyskakujące okno, zamulający komputer.
  P.s.3. Gdy bd grał i nagrywał filmiki to 1 otwarta karta w chromie aż takiej różnicy chyba nie zrobi? Jak uważacie?

  Dodano po 2 [godziny] 14 [minuty]:

  Ściągnąłem aktualizacje i przy tym WGA. Usunąłem to programem z link-a (http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/RemoveWGA.shtml). Czas uruchomienia windows-a był przeciętny- 46s, natomiast odpalenie chrome-a było żałosne. Całkowity czas (windows+ chrome) wyniósł 1 min 14s!! Pomocy.
 • Poziom 6  
  Mam kartę sieciową Network Adapter TF-3239DL i z nią na płytce sterowniki w formacie sys. Jak je otworzyć i zainstalować? Programu w windowsie nie ma, a kiedy przeszukałem google-a znalazłem 1, ale z nim dołączone toolbary i inne badziewia. Co zrobić?
 • Poziom 40  
  Xemerius napisał:
  znalazłem 1, ale z nim dołączone toolbary i inne badziewia. Co zrobić?


  Kto cię zmusza do instalacji toolbar'ów?
  Wybierasz opcję niestandardowej instalacji i masz możliwość wyłączenia instalowania dodatków.
 • Poziom 6  
  Instaluję FileViewPro oraz comodo antywirus. Co powiecie o programie WinThruster. Mam już CCleaner, ale tamten może ma więcej funkcji? Co do chrome-a, to podobno aktualizacja, która weszła ostatnio go spowolniła. Wy też to odczuliście?
 • Poziom 1  
 • Poziom 6  
  Fileviewpro aby otworzyć plik iso musi być zarejestrowany. Aby zarejestrować, należy go wykupić. Kasy niestety nie mam. Próbowałem ściągnąć cracka, ale trzeba najpierw zrobić ankietę, a każda z sms-em (po 25zł). Odinstalowałem w narzędziach windowsa i chciałem ściągnąć od razu zcrackowaną wersję, ale pobieranie free jest wyłączone. Więc jedynie rejestracja mi zostaje. Co robić. Pomóżcie, bo sam nie dam rady tego zrobić.
 • Admin grupy komputery
  Nas o pomoc nie proś. Piratom nie pomagamy.