Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

poszukuje porady - połączenie dekodera nc+ i laptopa

demoralizator85 09 Paź 2013 21:59 2313 5
  • #1 09 Paź 2013 21:59
    demoralizator85
    Poziom 8  

Witam, poszukuje pomocy.
    Jestem posiadaczem nc+ z tunerem hd i laptop samusnga seri 5. I mam takie pytanie czy istnieje możliwość oglądania telewizji na laptopie ,co musiał bym dokupić i najlepiej jak by sygnał szedł bezprzewodowo np. wifi, z góry dzięki za podpowiedzi

0 5
  • #2 09 Paź 2013 22:30
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

demoralizator85 napisał:
    czy istnieje możliwość oglądania telewizji na laptopie ,co musiał bym dokupić i

Ile kasy możesz na to przeznaczyć, ze względu, że masz laptopa, nie ma dużego pola manewru.
    demoralizator85 napisał:
    najlepiej jak by sygnał szedł bezprzewodowo np. wifi,

O tym możesz zapomnieć, tylko połączenia trwałe w sensie bezpośredniego podłączenia "gratów" do komputera.
    A, na koniec mogę jako ciekawostkę podać, że cokolwiek, jakkolwiek nie podłączysz, połączysz, to obrazu HD i tak NIE będziesz miał w komputerze.

0
  • #3 10 Paź 2013 16:20
    demoralizator85
    Poziom 8  

a ile by kosztowało takie coś z głowa nie bawiąc sie w najdroższe urządzenia, szkoda że na wifi nie da rady

0
  • #4 30 Lis 2013 11:52
    demoralizator85
    Poziom 8  

i co ma ktoś jakąś propozycje ???

0
  • #5 30 Lis 2013 12:07
    ttoip
    Poziom 15  

tuner na linuksie ( enigma itp.) odpowiednie oprogramowanie na komputerze i możesz oglądać tv w komputerze i dowolnie sterować tunerem za pomocą pc.
    pzdr.

0
  • #6 30 Lis 2013 13:28
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

demoralizator85 napisał:
    i co ma ktoś jakąś propozycje

demoralizator85 napisał:
    Jestem posiadaczem nc+ z tunerem hd

Karta parowana z dekoderem, modułu brak, sygnału z niego w żaden sposób nie wyciągniesz.
    demoralizator85 napisał:
    a ile by kosztowało takie coś z głowa nie bawiąc sie w najdroższe urządzenia

To jest całkowicie gratisowo, nic Cię to kosztować nie będzie, a dlaczego, czytaj wyżej.
    ttoip napisał:
    tuner na linuksie ( enigma itp.) odpowiednie oprogramowanie na komputerze i możesz oglądać tv w komputerze i dowolnie sterować tunerem za pomocą pc.

Ciekawie prawisz, tylko jaki to ma związek z TYM tematem.

0