Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MB W 124 - Jaką mam pewność że kupiłem oryginalną część?

m.tosiek 09 Paź 2013 23:17 1005 3
  • #1 09 Paź 2013 23:17
    m.tosiek
    Poziom 17  

Witam, zakupiłem ostatnio na "ale drogo" dwie poduszki pod silnik firmy Febi. Części przysłali do mnie rzeczywiście w pudełku w/w firmy, ale na samych poduszkach nie ma żadnych oznaczeń, równie dobrze mogli mi włożyć do tego pudełka byle najtańszą podróbę, przecież wyglądała by pewnie tak samo? Być może ktoś z was wie jak sprawa wygląda z tymi poduszkami, czy powinny mieć jakieś oznaczenia, czy też nie mam się czym martwić?

0 3
  • #2 10 Paź 2013 07:23
    pioart
    Poziom 37  

To po co robisz zakupy na All…, a potem masz dylematy. Jedź do serwisu i tam rób zakupy, przynajmniej będziesz miał „luxus” psychiczny.
    Poza tym oryginału nie kupiłeś, co najwyżej produkt FEBI. Nie można mierzyć wszystkich jedną miarą, nie każdy sprzedawca to oszust.

0
  • #3 13 Paź 2013 03:48
    m.tosiek
    Poziom 17  

Poduszki wymienione, różnica diametralna, w aucie błoga cisza po odpaleniu silnika, podczas jazdy brak szarpania przy zmianie biegów, i nawet przód auta nie dobija na nierównościach, polecam każdemu wymianę poduszek silnika, kto ma podobne objawy jak ja :D

0
  • #4 13 Paź 2013 08:03
    pioart
    Poziom 37  

m.tosiek napisał:
    Poduszki wymienione, różnica diametralna, w aucie błoga cisza po odpaleniu silnika,

Bo taka jest rola poduszek.
    m.tosiek napisał:
    … i nawet przód auta nie dobija na nierównościach…

A tego to nie rozumiem. Co z tym wspólnego ma ta wymiana? Przecież nie ma to raczej żadnego wpływu na pracę zawieszenia pojazdu.

0