Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

msi gt70 - Jak podłączyć msi gt70 pod telewizor SONY KDL-46HX855

heniekone 10 Paź 2013 00:28 1044 3
  • #1 10 Paź 2013 00:28
    heniekone
    Poziom 6  

Mam gorącą prośbe a mianowicie podłączylem Msi gt70 pod telewizor SONY KDL-46HX855 przez kabel HDMI lecz mam czarny obraz na telewizorze.Grzebiąc w ustawieniach karty graficznej za cholere nie wiem jak przełączyć obraz na telewior.Za pomoc z góry bardzo dziękuję

0 3
  • Pomocny post
    #2 10 Paź 2013 00:47
    sosarek
    Poziom 43  

Rozumiem że w tv jest wybrane odpowiednie wejście. Czy wciśnięcie na klawiaturze kombinacji Windows+P lub Fn+F5(ten, na którym jest ikonka ekranu) zmienia cokolwiek ?

0
  • #3 10 Paź 2013 00:56
    heniekone
    Poziom 6  

No wlaśnie o tym nie pomyslałem .Podłączyłem kabel HDMI do lapka i tv przełączyłem w TV na odpowiedni port i chciałem to przełączyć z opcji karty graficznej .Karta wykryla TV Sony ale jak dałem zastosuj obraz na Tv zrobł się ciemny.Jak wyglada sprawa rozdzielczości .Czy powina sie zmienic automatycznie czy trzeba manualnie przestawiać .Dziękuję za zainteresowanie .Pozdrawiam serdecznie :D

0
  • #4 10 Paź 2013 11:43
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

heniekone napisał:
    Jak wyglada sprawa rozdzielczości .Czy powina sie zmienic automatycznie czy trzeba manualnie przestawiać

Pamiętaj też o ustawieniu odświeżania ekranu, w komputerze często jest od 60 do nawet 75 Hz ustawione, i wtedy obraz podany na tv powoduje, że tv "głupieje", domyślne odświeżanie obrazu w tv to 50 Hz.
    Z rozdzielczością jest tak, że działa to automatycznie po wykryciu tv, a czasami jednak trzeba podać to ręcznie, sprawdź jaką rozdzielczość natywną obsługuje ten tv, i w razie problemów z automatycznym ustawieniem podaj to ręcznie.
    Jeśli tv jest FULL HD, nie powinno być problemów z automatycznymi ustawieniami rozdzielczości.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo