Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech Wireless Adapter - Podłączenie głośników bluetooth i przez kabel jack-a

wroblo5 10 Paź 2013 00:32 2508 4
  • #1 10 Paź 2013 00:32
    wroblo5
    Poziom 2  

Witam, sprawa jest taka: otóż kupiłem mini wieżę I podłączyłem ją do Logitech Wireless Speaker Adapter, więc łączy się bezprzewodowo.
    Teraz - wieżę podłączam do komputera z Bluetooth-em i za każdym razem muszę wybrać źródło z którego będzie grała muzyka, czy głośniki z komputera czy z wieży. ( Mam płytę główną Gigabyte GA-MA770T-UD3 - ma zintegrowaną kartę dźwiękową obsługującą 5.1)
    Moje pytanie brzmi: czy możliwe jest takie skonfigurowanie urządzeń - oprogramowania, aby głośniki z wieży (podłączone przez Bluetooth) I podłączone głośniki komputerowe (przez jacka) grały w jednym momencie ?

Z gory dziękuję za odpowiedź :)

0 4
  • #2 10 Paź 2013 00:41
    Pablo1964
    Moderator

Nie rozumiem sensu takiego rozwiązania.

0
  • #3 10 Paź 2013 00:44
    korrus666
    Poziom 40  

Raczej się nie da. W systemie musisz wybrać domyślną kartę dźwiękową. Możesz za to w niektórych odtwarzaczach wybrać co innego niż domyślne urządzenie systemowe. Winamp pozwala na wybór karty dźwiękowej do której ma wysyłać dźwięk. Musisz wiedzieć że ten Bluetooth jest traktowany jako druga karta dźwiękowa.

0
  • #4 10 Paź 2013 01:45
    wroblo5
    Poziom 2  

Pablo1964 napisał:
    Nie rozumiem sensu takiego rozwiązania.

Wiem ze to nie będzie dźwięk przestrzenny, ale I tak lepiej się będzie oglądało filmy z 2 głośników za plecami I 2 z przodu jak tylko z dwóch..

Dodano po 1 [minuty]:

korrus666 napisał:
    Raczej się nie da. W systemie musisz wybrać domyślną kartę dźwiękową. Możesz za to w niektórych odtwarzaczach wybrać co innego niż domyślne urządzenie systemowe. Winamp pozwala na wybór karty dźwiękowej do której ma wysyłać dźwięk. Musisz wiedzieć że ten Bluetooth jest traktowany jako druga karta dźwiękowa.

Mhm, więc faktycznie będzie ciężko to tak połączyć...

0
  • #5 10 Paź 2013 10:51
    Pablo1964
    Moderator

wroblo5 napisał:
    I tak lepiej się będzie oglądało filmy z 2 głośników za plecami I 2 z przodu jak tylko z dwóch..

Nieprawda. Słuchając na dwóch głośnikach masz efekt stereo a na czterech różnych - tylko chaos. To nie ma nic wspólnego z kinem domowym.

0
  Szukaj w 5mln produktów