Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PROEL PC255 - krótki czas dzwonienia

11 Paź 2013 09:36 2157 7
  • Poziom 2  
    Witam
    Zakupiłem domofon tj. w tytule posta, wymieniłem go i zaczęły się problemy. Domofon w swej nieskończonej łaskawości dzwoni jedynie dwa razy (dwa sygnały na każde naciśnięcie nr mojego mieszkania na panelu na dole) i milknie. Jeżeli podniosę słuchawkę w ciągu tych krótkich dwóch sygnałów to jestem w stanie otworzyć drzwi. Jeżeli natomiast spóźnię się (zdążyć jest ciężko przez te dwa krótkie dzwonki) nie jestem już w stanie otworzyć drzwi.
    Co może być przyczyną? To wina nowej słuchawki czy ustawień centralki? Instalacja w bloku dwużyłowa i zworka w odbiorniku przestawiona.
    Pozdrawiam i proszę o odp.
  • Poziom 2  
    A możecie mi Panowie wyjaśnić dlaczego mój unifon nie jest kompatybilny z istniejącym systemem? Trochę mnie to dziwi ponieważ do tego momentu uważałem, iż domofon (unifon), który mam jest uniwersalny.
  • Specjalista Domofony
    Jednak, zdjęcie kasety mało daje informacji, bo może to być równie dobrze też system analogowy, a tylko z kasetą z wybieraniem cyfrowym. Czy może masz gdzieś stary unifon jaki był podłączony i działał w tej instalacji, albo, czy może masz możliwość zrobienia zdjęcia unifonu u jakiegoś sąsiada?

Pozdrawiam