Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung - Brak reakcji na mysz w Windows 8

11 Paź 2013 10:18 1926 5
  • Poziom 9  
    Witam
    Problem związany jest z myszką w windows 8, mianowicie jeżeli najadę na jakiś element w ustawieniach czy na poczcie to on się podświetla jednak gdy chcę zatwierdzić lewym przyciskiem myszy to nic się nie dzieje. Działa tylko klawiatura, myszką mogę włączyć ustawienia jednak nie mogę odebrać poczty, w żadnym programie ze startu mysz również nic nie zatwierdza. Nie wiem w czym problem do tej pory wszystko działało. Myszka bezprzewodowa, łącząc sie zdalnie również mysz nic nie zatwierdza.
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Działa w ogóle lewy przycisk tej myszy? Można dwukrotnym kliknięciem LPM otworzyć folder?
  • Poziom 9  
    Działa, na pulpicie wszystko normalnie się otwiera, w starcie już nie działa
  • Poziom 39  
    Miałam sytuację, gdzie mysz w laptopie z windows 8 dziwnie się zachowywała, zacinała. Weszłam w menadżera urządzeń, odinstalowałam mysz, restart systemu i zaczęła działać normalnie, przy starcie windows sam wykrył mysz i zainstalował do niej sterownik.
    Więc na początek spróbuj tego. Z tym, że tam był problem jedynie z touchpadem, inna mysz na usb działała poprawnie.

Jeszcze wykonaj skany Malwarebytes Anti Malware i ADW Cleaner, usuń wszystkie infekcje.
  • Poziom 24  
    Sprawdź jak zachowa się mysz gdy uruchomisz menadżer zadań (Ctrl+Alt+Del).
    Zamknij go i sprawdź czy problem nadal występuje.
  • Poziom 9  
    W sumie temat można już zamknąć. Tak jak pisała kasiunia7777 wystarczyło odinstalować myszkę i zainstalowac na nowo, że łączyłem się z komputerem zdalnie więc nie miałem możliwości tego namacalnie sprawdzić. U mnie był problem odwarotny, touchpad działał a myszka na usb nie. Dziękuje wszystkim i pozdrawiam