Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Praca] Elektronik konstruktor, Programista mikrokontrolerów - Poznań

FBRrd 11 Paź 2013 11:58 1971 0
 • #1 11 Paź 2013 11:58
  FBRrd
  Poziom 2  

  Szanowni Państwo !

  Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży budynków inteligentnych.
  Poszukujemy kandydatów na stanowiska :

  - Konstruktor elektronik

  Osoba pretendująca do tego zaszczytnego miana musi swobodnie poruszać się w środowisku mikrokontrolerów (głównie STM8/32 oraz AVR) oraz oprogramowania EDA (Altium, EAGLE, Kicad).
  Zdolność rozróżniania lutownicy od lokówki będzie dodatkowym atutem. Oczywiście aby osiągnąć sukces zawodowy na tym stanowisku, niezbędna będzie znajomość z tak zaawansowanymi technologicznie urządzeniami jak oscyloskop, multimetr, itp.

  - Programista mikrokontrolerów

  Stanowisko równie zaszczytne, blisko powiązane z elektronikiem - zadania polegać będą na tworzeniu oprogramowania lub jego modyfikacji zgodnie z wytycznymi projektu. Platformy jakich używamy oparte są głównie na rodzinach STM8, STM32, AVR. Mocno rozwijany jest także dział Embedded z platformą na Cortexie A8. Wymagana znajomość C/C++ na w/w rodziny mikrokontrolerów.


  Zapewniamy trudne zadania do realizacji, regularne burze mózgów oraz gwarantujemy brak czasu na pierdoły.

  Pracujemy w doborowym towarzystwie inteligentnych ludzi, o wysokiej kulturze osobistej, gdzie sprośne dowcipy, przekleństwa i głupie kawały oczywiście nie mają miejsca.
  Laboratorium Badawczo Wdrożeniowe jest bardzo dobrze wyposażone w sprzęt komputerowy, aparaturę pomiarową, zestawy uruchomieniowe, narzędzia itp.

  Praca w pełnym zakresie godzin, w Poznaniu, na początek okres próbny, zatrudnienie na umowę o pracę.

  Oferujemy godziwe wynagrodzenie, dobre zaplecze socjalne (gdy w kuchni pojawi się placek, wygrywają szybsi...), pracę w kulturalnej atmosferze i możliwość rozwoju zawodowego.


  Jeśli nie boisz się nowych wyzwań, jeśli czujesz że masz potencjał, jeśli chcesz się realizować a co najważniejsze... jeśli idąc z dziewczyną/chłopakiem, chcesz z dumą wskazać na produkt na półce w markecie i rzec "to moje dzieło !" to zapraszamy serdecznie !

  Standardowa procedura CV + list motywacyjny na adres : b.arcichowski(malpa)fibargroup.com
  Mile widziane załączniki opisujące dotychczasowy dorobek projektowy.

  Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).