Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Overmax ov-cam-04 wideorestrator kłopoty kamerą i serwisem

jarek1964 11 Oct 2013 17:00 3420 4
 • #1
  jarek1964
  Level 2  
  Overmax ov-cam-04 wideorestrator kłopoty z kamerą i serwisem
  Nagrywanie w pętli nie działa tak jak to jest w instrukcji.Odsyłałem do serwisu już 3 razy i zawsze twierdzili, że wszystko jest w porządku. Najpierw powiedzieli, że kamera najlepiej nagrywa na kartach Samsung lub maxell, kupiłem więc kartę Samsunga i dalej to samo - zapętlenie działa sobie jak chce. Teraz serwis stwierdził, że pliki muszą być pełne np. po 3 minuty bo jak są krótsze to zapętlenie nie działa. Czekałem miesiąc na naprawę i gdybym nie zadzwonił do serwisu to czekał bym dalej, po to tylko by się dowiedzieć, że ich zdaniem kamera działa dobrze. Jak powiedziałem żeby na mojej karcie nagrali ich zapętlenie i na reklamacji napisali jak długo kamera chodziła w zapętleniu to się nagle okazało, że w trakcie trwania rozmowy telefonicznej przybył kurier i natychmiast zabrał kamerę do wysłania do mnie. Żenada. Ten serwis to jedna wielka porażka. Pieniądze wyrzucone w błoto.
 • #2
  scav666
  Level 11  
  kamera zabezpiecza przed skasowaniem nagranie, które zostanie przerwane poprzez (i tu ważne !) ODŁĄCZENIE ZASILANIA dzięki tej przypadłości po kilku włączeniach i wyłączeniach kamery w taki sposób karta SD jest pełna i trzeba ją formatować. Jak wiadomo zablokowane nagrania nie są kasowane w pętli.
  Moja kamera ma firmware 20130508_V0.01. Wg mnie to typowy bug, który by rozwiązała poprawka w oprogramowaniu. Miałem kilka różnych kamerek samochodowych i żadna nie zachowywała się w taki sposób żebym musiał co chwilę kartę formatować bo jest zapełniona. Bardzo dużo jeżdżę samochodem więc muszę tą kartę w tej kamerze formatować dość często co czyni ją bardzo obsługową. Serwis odpowiedział, że wie o usterce i czeka na nowy firmware ale nie wie kiedy się pojawi lol.
 • #3
  jarek1964
  Level 2  
  Po 2 nieprzychylnych postach na facebooku dla overmax, serwis zdecydował się zwrócić mi pieniądze za kamerę i nawet przysłali kuriera po nią.
  Jeżeli możecie polecić jakąś kamerę do około 300zł, która będzie nagrywać w pętli tak jak powinna to będę bardzo wdzięczny.
 • #4
  wujek.dasio
  Level 1  
  Witam.
  Posiadam kamerke Goclever dvr full hd pro i miałem podobnie jak wy, zapisywał mi filmy losowo. Wczoraj ją rozgryzłem. U mnie, nie wiem jak u was, jest w opcjach coś takiego jak akcelometr czy jakos tak. Jest to opcja przy jakiej sile przeciążenia G ma zapisywać filmy, w razie np. stłuczki z automatu zapiuje zeby sie przypadkowo nie skasowało. Poprostu czuje wstrząs i zapisuje. Miałem ustawione na 2G to mi na kazdej dziurze zapisywał, teraz mam 8G i jest git. Można tez wyłączyć no ale w razie czego trzeba pamietać aby zapisać.
 • #5
  jarek1964
  Level 2  
  Witam. Tak jak napisałem wcześniej firma Overmax zwróciła mi kasę, więc kupiłem nową kamerkę bezpośrednio od chińczyków LS650w. Kamerka jest super, wszystko działa tak jak należy. Temat można zamknąć. Dziękuję.