Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

2 g這郾iki samochodowe 35w 4ohm, 2 g這郾iki z telewizora 2w, 16 ohm

11 Pa 2013 21:05 1179 4
  • Poziom 31  
    Witam.

Jestem w posiadaniu g這郾ik闚:
    2 g這郾iki samochodowe 35w 4ohm, 2 g這郾iki z telewizora 2w, 16 ohm

Chc zrobi z nich g這郾iki do komputera (p騧niej je obuduje pleksi albo drewnem, zale篡 co b璠zie lepsze). Mog by wykorzystane wszystkie, mog by wykorzystane tylko 2 z nich.

Domy郵am si, 瞠 b璠 potrzebowa zewn皻rznego zasilania i z tym nie powinno by problemu.

Gdyby kto m鏬 mi zasugerowa/narysowa obw鏚 w jakim powinienem po陰czy te g這郾iki aby dzia豉造? Nie jestem specjalist w sprawach g這郾ik闚, a chc naby umiej皻no軼i i wykorzysta rzeczy, kt鏎e posiadam 瞠by nie kupowa nawet zwyk造ch g這郾ik闚 za 15z.

Prosz pyta je瞠li s jakie w徠pliwo軼i, odpowiem na ka盥e pytanie.
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Bez wzmacniacza same g這郾iki nie zagraj. A ze zrobieniem czegokolwiek nie zmie軼isz si w 20z, wi璚 nie wida w tym sensu, tym bardziej ze wk豉d Twojej pracy b璠zie zapewne ogromny w stosunku do efektu.
  • Poziom 31  
    Tak my郵a貫m, 瞠 taka b璠zie odpowied jednak chcia貫m si upewni. Wi瘯sze g這郾iki to wi瘯sza cena ich wykorzystania, jednak gdybym chcia wykorzysta tylko te 2 ma貫 g這郾iki? Co bym potrzebowa?
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Do jednych czy drugich potrzebujesz wzmacniacza.
    Jakie trafko do tego ma貫 tda i kilka element闚 to jakie 30z je瞠li b璠ziesz mia to dost瘼ne na miejscu.

Dolicz materia wo wykonania obudowy i po鈍i璚ony czas i wychodzi ze lepiej i嗆 do hipermarketu i kupi za par groszy podobnie a mo瞠 i lepiej graj帷e g這郾iki.
  • Poziom 31  
    Dobra, dzi瘯i za odpowiedzi. Widz, 瞠 faktycznie nabycie umiej皻no軼i staje si nieop豉calne, a g這郾iki najlepiej sprzeda :) Pozdrawiam