Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Praca] Poszukuję elektronika do pracy w Anglii

schwalk 11 Paź 2013 22:52 3051 2
 • #1 11 Paź 2013 22:52
  schwalk
  Poziom 14  

  Posiadam serwis RTV + komputery w Bedford, Anglia.
  Szukam kogoś, kto pomoże mi w naprawach.
  Serwis się rozkręca, w wolnym czasie robimy sprzęt do własnego sklepu z używaną elektroniką oraz rozbieramy na cześci telewizory i laptopy sprzedając na Ebayu. Nie ma mowy o nudzie, czy przestojach.

  Szukam albo:
  - rewelacyjnego specjalisty, który będzie nawalał telewizory albo laptopy niczym inni układają marchewkę na lince produkcyjnej (za dobre pieniądze)
  albo
  - młodzieńca po szkole: z teorią i niekoniecznie praktyką. Jeśli będę miał dobry materiał wszystkiego nauczę (ale pieniądze na początku zaoferuję nieduże).

  Język angielski nieobowiazkowy, obowiązkowa umiejętosć rozumienia schematów elektronicznych i najlepiej zaradność w naprawach (umiejętność zakombinowania, jak trzeba coś obejść)
  Sprzęt który robimy: telewizory LCD i plasma, wzmacniacze audio, dekodery sat, DVD, Hi-Fi, laptopy i PeCe-ty. Zdarzają się i odkurzacze i urządzenia kuchenne, jak i zupełnie nietypowe, typu: sterowniki dziwnych urządzeń. Nie przyjmuję telefonów, tabletów, ani nawigacji, bo jestem w nich zbyt słaby, ale jak ktoś się dobrze czuje w tym...
  Strona www serwisu: http://qpelectronics.co.uk
  sklep na ebayu: http://stores.ebay.co.uk/electronicsrepairbedford
  Kontakt skype: schwalk

  Jeśli Twoja korespondencja mnie przekona zapłacę za przelot i zakwaterowanie.

  Dodano: 24-11-2013
  Z powodów związanych z nagminnym brakiem czasu wynająłem agencję rekrutacyjną, więc wszelką korespondencję proszę kierować na adres biuro(malpa)bbgroup.com.pl z adnotacją, że chodzi o posadę elektronika w QP Electronics w Anglii.
  Pozdrawiam

  Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
 • #2 12 Paź 2013 00:41
  leonsocio
  Poziom 28  

  W opcji nr 2, jakie kwoty wchodzą w gre?

 • #3 12 Paź 2013 02:05
  schwalk
  Poziom 14  

  leonsocio napisał:
  W opcji nr 2, jakie kwoty wchodzą w gre?

  Tego typu ustalenia tylko na priva: david(malpa)schwalk.org albo telefonicznie, skype itd.
  Zwykle na początek płacę minimalną (za pracę) i nic przy dokształcaniu się. Praca na minimalnej to przygotowanie sprzętu na ebay: sprawdzenie działania, drobne poprawki (np. wymiana kondków), rozbiórka. Na minimalnej też drobne naprawy, lub nieco poważniejsze,które nie doświadczonemu zajmują zbyt dużo czasu. Płaca minimalna w UK to niewiele ponad 6 funtów/godzinę (30zł). Czas poświęcany na naukę, czyli np. przygladanie się innym przy pracy to wolontariat ;) Mam też opcje akordowe dla ambitnych ;P Płacę od naprawy. Mamy obecnie dwukrotnie więcej zleceń, niż jesteśmy w stanie przerobić, a planuję naprawdę coś dużego...