Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PLC Fatek
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Praca] Poszukuję elektronika do pracy w Anglii

schwalk 11 Paź 2013 22:52 2937 2
  • #1 11 Paź 2013 22:52
    schwalk
    Poziom 14  

Posiadam serwis RTV + komputery w Bedford, Anglia.
    Szukam kogoś, kto pomoże mi w naprawach.
    Serwis się rozkręca, w wolnym czasie robimy sprzęt do własnego sklepu z używaną elektroniką oraz rozbieramy na cześci telewizory i laptopy sprzedając na Ebayu. Nie ma mowy o nudzie, czy przestojach.

Szukam albo:
    - rewelacyjnego specjalisty, który będzie nawalał telewizory albo laptopy niczym inni układają marchewkę na lince produkcyjnej (za dobre pieniądze)
    albo
    - młodzieńca po szkole: z teorią i niekoniecznie praktyką. Jeśli będę miał dobry materiał wszystkiego nauczę (ale pieniądze na początku zaoferuję nieduże).

Język angielski nieobowiazkowy, obowiązkowa umiejętosć rozumienia schematów elektronicznych i najlepiej zaradność w naprawach (umiejętność zakombinowania, jak trzeba coś obejść)
    Sprzęt który robimy: telewizory LCD i plasma, wzmacniacze audio, dekodery sat, DVD, Hi-Fi, laptopy i PeCe-ty. Zdarzają się i odkurzacze i urządzenia kuchenne, jak i zupełnie nietypowe, typu: sterowniki dziwnych urządzeń. Nie przyjmuję telefonów, tabletów, ani nawigacji, bo jestem w nich zbyt słaby, ale jak ktoś się dobrze czuje w tym...
    Strona www serwisu: http://qpelectronics.co.uk
    sklep na ebayu: http://stores.ebay.co.uk/electronicsrepairbedford
    Kontakt skype: schwalk

Jeśli Twoja korespondencja mnie przekona zapłacę za przelot i zakwaterowanie.

Dodano: 24-11-2013
    Z powodów związanych z nagminnym brakiem czasu wynająłem agencję rekrutacyjną, więc wszelką korespondencję proszę kierować na adres biuro(malpa)bbgroup.com.pl z adnotacją, że chodzi o posadę elektronika w QP Electronics w Anglii.
    Pozdrawiam

Temat automatycznie zamknięty, aby kontaktować się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • Semicon
  • #2 12 Paź 2013 00:41
    leonsocio
    Poziom 28  

W opcji nr 2, jakie kwoty wchodzą w gre?

• Semicon
  • #3 12 Paź 2013 02:05
    schwalk
    Poziom 14  

leonsocio napisał:
    W opcji nr 2, jakie kwoty wchodzą w gre?

Tego typu ustalenia tylko na priva: david(malpa)schwalk.org albo telefonicznie, skype itd.
    Zwykle na początek płacę minimalną (za pracę) i nic przy dokształcaniu się. Praca na minimalnej to przygotowanie sprzętu na ebay: sprawdzenie działania, drobne poprawki (np. wymiana kondków), rozbiórka. Na minimalnej też drobne naprawy, lub nieco poważniejsze,które nie doświadczonemu zajmują zbyt dużo czasu. Płaca minimalna w UK to niewiele ponad 6 funtów/godzinę (30zł). Czas poświęcany na naukę, czyli np. przygladanie się innym przy pracy to wolontariat ;) Mam też opcje akordowe dla ambitnych ;P Płacę od naprawy. Mamy obecnie dwukrotnie więcej zleceń, niż jesteśmy w stanie przerobić, a planuję naprawdę coś dużego...