Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MAZDA 323F 1.6 16V - ładuje na "raty"

12 Paź 2013 00:11 1659 6
  • Poziom 2  
    Witam. Pewnie już ten temat był poruszany ale jestem tutaj nowy i proszę o wyrozumiałość Very Happy . Mianowicie mam problem z moim autkiem wygląda to w ten sposób ze po przejechaniu jakiś 20 km zapalają mi się dwie kontrolki, od ładowania oraz od świateł (chyba, na samym dole po lewej Smile ) Gdy kontrolki się zapalą auto zaczyna delikatnie mocniej drżeć. Proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu:)
  • Użytkownik usunął konto  
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    sopel94 napisał:
    zapalają mi się dwie kontrolki, od ładowania oraz od świateł (chyba, na samym dole po lewej

Jak można nie wiedzieć, co sygnalizują poszczególne kontrolki na desce?
  • Poziom 2  
    mazda 323f bg 93r. Ładowanie bylo sprawdzane i jest ok, a pasek po wymianie, dodam jeszcze ze ktoś przede mną pomontował tam jakieś ledy w progach i w atrapie chłodnicy oczywiście nie działają. Miałbym jeszcze jeden problem o ktorym zapomniałem, zamontowany jest wzmacniacz marki magnat editon two oraz skrzynia basowa rownież magnat i gdy podgłośnie radio (JVC KDR 432) bas spada, czyli gdy jest w maire cicho jest fajny głeboki basik a po podgłośnieniu i gdy dochodzi w piosence moment gdy uderzenie basu jest wieksze skrzynia jakby sie wycisza a po chwili powoli odzyskuje moc
  • Poziom 2  
    Dokładnie middy1983, autko mam raptem mieśąc:) Jeśli mozna to prosił bym o pomoc w rozwiązaniu problemu ktory ujawnił mi się dzisiaj. Mianowicie jechalem z dosc duza predkoscią i zostałem zmuszony do gwaltownego hamowania(kotek). Gdy autko zwolnilo juz dosc znacznie zapaliły sie kontrolki ładowania oleju hamulca oraz siwateł i nie dało si eskrecic kierownica aż auto zgasło calkowicie. Hamowanie odbyło sie z wcisnetym pedałem sprzegła. w trakcie ponownego odpalenia auta poczatkowo nie dało rady go uruchomic dopiero po wcisnieciu pedału gazu. Błagam pomocy bo martwie sie o moje kochane autko:)