Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo g580 nie chca sie zainstalowac stery

12 Paź 2013 11:21 1680 7
  • Poziom 8  
    Witam,
    zakupiłem lapka Lenovo g580 bez systemu wgrałem win 7 ultimate ale nie weszła mi nakladka więc jest demo. Najpierw instaluje stery chipsetu i całą reszte ze strony producenta i następnie wideo. Karty są dwie wiec jako pierwsza instaluje intela i tu pojawia się problem system już nie chce wstać, restartuje się i wyskakuje coś takiego:(załącznik)

pierwszy obrazek to ten na niebieskim tle, który wyświetla się przez chwile - aż tam na dole dojdzie do 100, system się restartuje i potem ten drugi - raz wybrałem ta funkcje "zalecana" ale nie rozwiązał żadnego problemu bo sie uruchamia przywracanie systemu i jestem w punkcie 0, a gdy wybiorę ta druga, cały proces będzie się powtarzać w kołko:/
    Żeby ponownie uruchomić lapka muszę postawić od nowa system.
    O co możne chodzić?
    mam 2 karty i czyta tylko vga nvidi nie moge zainstalować bo (załącznik)
    i nie wiem co jest grane próbowałem wgrywać starsze to nic nie daje robiłem update winows zainstalowalo się 139 aktualizacji uruchom ponownie i znowu problem i trzeba przywrócć system i nic...

Pozdrawiam.

*opcja dodaj obrazek - brak reakcji wiec daje w załączniku
  • Poziom 31  
    Wywala Tobie sterownik Intela. Zainstaluj ten ze strony intela a nie od producenta laptopa i powinno śmigać.
  • Poziom 8  
    Podeślesz link? bo nie wiem jak szukać, vga?
  • Poziom 39  
    dziubson.073 napisał:
    Podeślesz link? bo nie wiem jak szukać

Nie przesadzaj, wejdź tu i wybierz odpowiednią kartę z listy:
    https://downloadcenter.intel.com/default.aspx
    Lub skorzystaj z Intel Driver Update Utility, także jest w tym linku, sam wyszuka twoją kartę i pobierze do niej odpowiedni sterownik.
  • Poziom 8  
    jak biore automatycznie to failed
  • Poziom 39  
    No to wybierz ręcznie.
  • Poziom 8  
    no wlasnie nie moge znaleść mam win 7 64 bit i jak biore grafika laptop i nie ma nigdzie nic do pobrania, poda ktos link?